Inapoi la Cautare

PROCES VERBAL din /1996


privind rezultatul alegerilor pentru Senat


Puteti sa consultati o forma actualizata la data 19.02.2019, conform modificarilor publicate in Monitorul Oficial al Romaniei, apasand butonul Cumpara Act.

Cumparati Actul varianta DOC

Forma la zi
Pret: 13,00 RON cu TVA
Doriti o forma actualizata , la zi (19.02.2019) , a acestui act ? Cumparati acum online, rapid si simplu varianta DOC !

Forme la zi | Modificari Act | Printare | Salvare DOC



	
 
1. Numărul total al alegatorilor potrivit listelor electorale
    permanente 17218654
 2. Numărul total al alegatorilor care s-au prezentat la urne 13088388
 3. Numărul total al voturilor valabil exprimate 12287671
 4. Numărul total al voturilor nule 785977
 5. Numărul total al voturilor valabil exprimate pentru partidele, 10239125
    alianţele care au intrunit pragul electoral (conform art. 66.1 şi
    art. 66.2 din Legea nr. 68/1992) şi pentru candidatii independenti
 6. Numărul de mandate conform normei de reprezentare (pct. 6.1+6.2): 143
  6.1. Repartizate la nivelul circumscriptiilor electorale 58
  6.2. Repartizate la nivel de tara 85
 7. Anexa 1 - LISTA SENATORiLOR ALESI pe partide, aliante şi
    circumscriptii electorale
    Anexa 2 - LISTA CANDIDAŢiLOR pe circumscriptii electorale
    care au primit mandate pentru SENAT
    Anexa 3 - LISTA SUPLEANŢiLOR pentru SENAT.


    Anexele 1, 2, 3 fac parte integrantă din prezentul proces-verbal.

	

    PRESEDINTE MEMBRI:

   Judecator Costica IONESCU Numele şi Apartenenta poltica Semnatura
                                     prenumele (unde este cazul)

         Semnatura, 1. Gheorghe Cret PSM
         stampila 2. Tudor Marian CDR
                                  3. Constantin Movanu UNC
             MEMBRI: 4. Ion Segarceanu PRM
    Numele şi Semnatura 5. Traian Dudas PS
    prenumele 6. Gabriel Zamfirescu ANL
 1. Vasile Boroi 7. Iosif Czedly UDMR
 2. Paul Mitroi 8. Ion Scurteli ANLE
 3. Maria Rosu 9. Ionel Buton PPR
 4. Florica Robescu 10. Vladimir Lazarescu PDSR
 5. Stefan Mateescu
 6. Mircea Aron 11. Dan Marian Lospa USD
                                 12. Marioara Margineanu PNDC
                                 13. Ion Chirita PSMR
                                 14. Zinica Trohonel PUNR
                                 15. Constantin Velea PNA


    ANEXA 1_S

	

    ROMÂNIA
   BIROUL ELECTORAL CENTRAL Data: 10-NOV-96
                                                                Ora: 10:15 AM

                        SENAT
              Lista senatorilor aleşi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Partide, aliante, candidati Circumscripţia Nr. Prenumele şi numele Etapa obtinerii Apartenenta
       independenti electorală crt. mandatelor politica (după caz)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CONVENTIA DEMOCRATA Alba 1 MIRCEA IOAN POPA I PNTCD
ROMÂNĂ Arad 2 MARIN NICOLAI I PNTCD
                              Arges 3 EUGEN VASILIU I PNL
                              Bacau 4 VIOREL CATARAMA I PNL
                                                  6 TIBERIU VLADISLAV II PNLCD
                              Bihor 6 NISTOR BADICEANU I PNTCD
                              Bistrita-Nasaud 7 TEODOR CAMPEAN II PNTCD
                              Botosani 8 DINU SECRIERU II PNL
                              Brasov 9 NICOLAE ZAVICI I PNTCD
                                                 10 MARCIAN-DAVID BLEAHU II FER
                              Braila 11 LAURENTIU ULICI II PAR
                              Buzau 12 MIHAIL BALANESCU II PNL
                              Caraş-Severin 13 CONSTANTIN MULLER I PNTCD
                              Cluj 14 MATEI BOILA I PNTCD
                                                 15 IOAN BARAS II PER
                              Constanta 16 ALEXANDRU POPOVICI I PNLCD
                                                 17 GEORGE MIHAIL PRUTEANU I PNTCD
                              Dambovita 18 ULM NICOLAE SPINEANU I PNTCD
                              Dolj 19 CORNEL BOIANGIU I PNLCD
                                                 20 FLORIN BOGDAN I PNTCD
                              Galaţi 21 PAUL PACURARU I PNL
                              Gorj 22 VASILE UNGUREANU II PNL
                                                 23 DUMITRU HUIDU II PNL
                              Hunedoara 24 IOAN RAU II PNTCD
                                                 25 CONSTANTIN BLEJAN II PNL
                              Iasi 26 VARUJAN VOSGANIAN I PAR
                                                 27 PETRU CARAMAN II PNTCD
                              Maramures 28 VOICU VALENTIN GLODEAN II PNTCD
                                                 29 LIVIU TITUS PASCA II PNL
                              Mehedinti 30 ALEXANDRU IOAN MORTUN II PNL
                              Mures 31 IOAN BURGHELEA II PNTCD
                              Neamt 32 FLORIN BURUIANA I PNTCD
                              Olt 33 RASVAN DOBRESCU II PNTCD
                              Prahova 34 MIRCEA IONESCU-QUINTUS I PNL
                                                 35 VALENTIN CORNELIU GABRIELESCU I PNTCD
                              Satu Mare 36 GEORGE ACHIM II PNTCD
CONVENTIA DEMOCRATA Satu Mare 37 STELIAN ALEXANDRU POP II PNL
ROMÂNĂ
                              Sibiu 38 IOAN MOISIN I PNTCD
                              Suceava 39 PETRU JURAVLEA I PNTCD
                              Teleorman 40 VICENTIU GAVANESCU II PNL
                              Timiş 41 STEFAN IOSIF DRAGULESCU I PNTCD
                                                 42 DAN AMEDEU LAZARESCU I PNL
                              Vaslui 43 GHEORGHE PAVALASCU II PNTCD
                              Valcea 44 SERBAN-MATI-BUJOREL-DINU I PNTCD
                                                    SANDULESCU
                              Vrancea 45 ALEXANDRU PALEOLOGU II PNL
                              Bucureşti 46 EMIL CONSTANTINESCU I PNTCD
                                                 47 RADU VASILE I PNŢCD
                                                 48 CONSTANTIN TICU DUMITRESCU I PNTCD
                                                 49 NICULAE CERVENI I PNLCD
                                                 50 CORNELIU TURIANU I PNTCD
                                                 51 EMIL TOCACI I PNL
                                                 52 PAUL GHITIU II PAR
                              Ilfov 53 RADU BOROIANU II PNL
PARTIDUL DEMOCRATIEI Arad 1 ION BOLD I
SOCIALE DIN ROMÂNIA Arges 2 NICOLAE VACAROIU I
                              Bacau 3 OCTAVIAN OPRIS I
                                                  4 NICOLAE SERSEA II
                              Bihor 5 LIVIU MAIOR II
                              Botosani 6 OCTAV COZMANCA I
                                                  7 GHEORGHE AVRAM II
                              Brasov 8 SERGIU CHIRIACESCU II
                              Braila 9 MIHAI MATETOVICI II
                              Buzau 10 VASILE ION I
                                                 11 MIHAI PETRESCU II
                              Calarasi 1Z DORU IOAN TARACILA I
                              Constanta 13 GHEORGHE DUMITRASCU I
                              Dambovita 14 EMIL DIMA I
                              Dolj 15 ION PREDESCU I
                                                 16 VIRGIL POPESCU I
                              Galaţi 17 ILIE PLATICA-VIDOVICI I
                                                 18 EUGEN DURBACA II
                              Giurgiu 19 MARIN PREDILA II

PARTIDUL DEMOCRATIEI Gorj 20 MARCU BURTEA I
SOCIALE DIN ROMÂNIA Hunedoara 21 DORU GAITA II
                              Ialomita 22 CONSTANTIN SAVA II
                              Iasi 23 ION SOLCANU I
                                                 24 IOAN AVARVAREI II
                              Maramures 25 ILIE AUREL CONSTANTIN II
                              Mehedinti 26 VASILE VACARU II
                              Neamt 27 ALEXANDRU-RADU TIMOFTE I
                              Olt 28 MIHAELA-RODICA STANOIU I
                              Prahova 29 TEODOR MELESCANU I
                                                 30 VICTOR APOSTOLACHE II
                              Suceava 31 GHIORGHI PRISACARU I
                              Teleorman 32 DAN MIRCEA POPESCU I
                              Timiş 33 ION MARCU II
                              Tulcea 34 ELENA PREDA II
                              Vaslui 35 VIRGIL POPA I
                              Valcea 36 DAN STELIAN MARIN I
                              Vrancea 37 SERGIU NICOLAESCU II
                              Bucureşti 38 ION ILIESCU I
                                                 39 OLIVIU GHERMAN I
                                                 40 PETRE NINOSU II
                              Ilfov 41 DORU LAURIAN BADULESCU II
UNIUNEA SOCIAL DEMOCRATA Alba 1 CORNELIU DORIN GAVALIUGOV II PD
                              Arad 2 IOAN CRETU II PD
                              Arges 3 OCTAVIAN STIREANU II PD
                              Bacau 4 IONEL AICHIMOAIE II PD
                              Bihor 5 VASILE BLAGA II PD
                              Bistrita-Nasaud 6 AUREL LIVIU CIUPE II PD
                              Brasov 7 ARISTOTEL ADRIAN CANCESCU II PD
                              Cluj 8 TITUS LUCIAN SUTEU II PSDR
                              Constanta 9 VIOREL MARIAN PANA I PD
                              Dambovita 10 NICOLAE DIDE II PD
                              Dolj 11 STEFAN ILIE II PD
                              Galaţi 12 COSTEL GHEORGHIU II PD
                              Iasi 13 CONSTANTIN DAN VASILIU II PD
UNIUNEA SOCIAL DEMOCRATA Neamt 14 SORIN ADRIAN VORNICU II PD
                              Olt 15 TRITA FANITA II PD
                              Prahova 16 NICOLAE ALEXANDRU I PD
                              Sibiu 17 IOAN CORNELIU BUCUR II PD
                              Suceava 18 CRISTIAN SORIN DUMITRESCU II PD
                                                 19 TEODOR HAUCA II PO
                              Teleorman 20 CAZIMIR BENEDICT IONESCU II PD
                              Timiş 21 ALEXANDRU RADU FELDMAN II PD
                              Bucureşti 22 PETRE ROMAN I PD
                                                 23 BOGDAN VOINEA MARINESCU II PD
UNIUNEA DEMOCRATA Bihor 1 IOSIF CSAPO I
MAGHIARA DIN ROMÂNIA Cluj 2 PETER ECKSTEIN KOVACS II
                              Covasna 3 GABOR KOZSOKAR I
                                                  4 VALENTIN-ZOLTAN PUSKAS II
                              Giurgiu 5 IULIU LORINCZ II
                              Harghita 6 MENYHERT GABOR HAJDU I
                                                  7 ATTILA VERESTOY II
                              Mures 8 BELA MARKO I
                                                  9 GHEORGHE FRUNDA II
                              Satu Mare 10 KAROLY FERENC SZABO I
                              Salaj 11 DENES SERES II
PARTIDUL ROMÂNIA MARE Arges 1 ION MINZINA II
                              Caraş-Severin 2 HARALAMBIE COTARCEA II
                              Constanta 3 ION CIRCIUMARU II
                              Neamt 4 DUMITRU BADEA II
                              Tulcea 5 GHEORGHE BUNDUC II
                              Vaslui 6 FLOREA PREDA II
                              Valcea 7 NICOLAE PATRU II
                              Bucureşti 8 CORNELIU VADIM TUDOR I
PARTIDUL UNITATII NAŢIONALE Alba 1 IOAN ARDELEAN II
ROMÂNE
                              Calarasi 2 DUMITRU PAUN II
                              Cluj 3 COSTICA CIURTIN I
                              Ialomita 4 NELU BADEA II
                              Mures 5 VASILE DOBRESCU II
                              Salaj 6 AUGUSTIN CRECAN II

PARTIDUL UNITATII NAŢIONALE Sibiu 7 VICTOR FUIOR II
ROMÂNE
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    ANEXA 2_S

	

  ROMÂNIA
  BIROUL ELECTORAL CENTRAL Data: 10-NOV-96
                                                              Ora: 10:19:20 AM

                            SENAT
              Lista candidaţilor pe circumscriptii electorale
                 care au primit mandate pentru

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Circumscripţia Nr. Prenumele şi numele Partide, aliante, Apartenenta
   electorală crt. independenti politica (după caz)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alba 1 MIRCEA IOAN POPA CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 IOAN ARDELEAN PARTIDUL UNITATII
                                                          NAŢIONALE ROMÂNE
                     3 CORNELIU DORIN GAVALIUGOV UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Arad 1 MARIN NICOLAI CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 ION BOLD PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     3 IOAN CRETU UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Arges 1 EUGEN VASILIU CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     2 NICOLAE VACAROIU PARTIDUL DEMOCRAŢIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     3 ION MINZINA PARTIDUL ROMÂNIA MARE
                     4 OCTAVIAN STIREANU UNIUNEA SOCIAl PD
                                                          DEMOCRATA
Bacau 1 VIOREL CATARAMA CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     2 TIBERIU VLADISLAV CONVENTIA DEMOCRATA PNLCD
                                                          ROMÂNĂ
                     3 OCTAVIAN OPRIS PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     4 NICOLAE SERSEA PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     5 IONEL AICHIMOAIE UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Bihor 1 NISTOR BADICEANU CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 LIVIU MAIOR PARTIDUL DEMOCRAŢIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     3 IOSIF CSAPO UNIUNEA DEMOCRATA
                                                          MAGHIARA DIN ROMÂNIA
                     4 VASILE BLAGA UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Bistrita-Nasaud 1 TEODOR CAMPEAN CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
Bistrita-Nasaud 2 AUREL LIVIU CIUPE UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Botosani 1 DINU SECRIERU CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     2 OCTAV COZMANCA PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     3 GHEORGHE AVRAM PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
Brasov 1 NICOLAE ZAVICI CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 MARCIAN-DAVID BLEAHU CONVENTIA DEMOCRATA FER
                                                          ROMÂNĂ
                     3 SERGIU CHIRIACESCU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     4 ARISTOTEL ADRIAN CANCESCU UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Braila 1 LAURENTIU ULICI CONVENTIA DEMOCRATA PAR
                                                          ROMÂNĂ
                     2 MIHAI MATETOVICI PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
Buzau 1 MIHAIL BALANESCU CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     2 VASILE ION PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     3 MIHAI PETRESCU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
Caraş-Severin 1 CONSTANTIN MULLER CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 HARALAMBIE COTARCEA PARTIDUL ROMÂNIA MARE
Calarasi 1 DORU IOAN TARACILA PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     2 DUMITRU PAUN PARTIDUL UNITATII
                                                          NAŢIONALE ROMÂNE
Cluj 1 MATEI BOILA CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 ION BARAS CONVENTIA DEMOCRATA FER
                                                          ROMÂNĂ
                     3 COSTICA CIURTIN PARTIDUL UNITATII
                                                          NAŢIONALE ROMÂNE
Cluj 4 PETER ECKSTEIN KOVACS UNIUNEA DEMOCRATA
                                                          MAGHIARA DIN ROMÂNIA
                     5 TITUS LUCIAN SUTEU UNIUNEA SOCIAL PSDR
                                                          DEMOCRATA
Constanta 1 ALEXANDRU POPOVICI CONVENTIA DEMOCRATA PNLCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 GEORGE MIHAIL PRUTEANU CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     3 GHEORGHE DUMITRASCU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     4 ION CIRCIUMARU PARTIDUL ROMÂNIA MARE
                     5 VIOREL MARIAN PANA UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Covasna 1 GABOR KOZSOKAR UNIUNEA DEMOCRATA
                                                          MAGHIARA DIN ROMÂNIA
                     2 VALENTIN-ZOLTAN PUSKAS UNIUNEA DEMOCRATA
                                                          MAGHIRA DIN ROMÂNIA
Dambovita 1 ULM NICOLAE SPINEANU CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 EMIL DIMA PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     3 NICOLAE DIDE UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Dolj 1 CORNEL BOIANGIU CONVENTIA DEMOCRATA PNLCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 FLORIN BOGDAN CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     3 ION PREDESCU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     4 VIRGIL POPESCU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     5 STEFAN ILIE UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Galaţi 1 PAUL PACURARU CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     2 ILIE PLATICA-VIDOVICI PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     3 EUGEN DURBACA PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
Galaţi 4 COSTEL GHEORGHIU UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Giurgiu 1 MARIN PREDILA PARTIDUl DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     2 IULIU LORINCZI UNIUNEA DEMOCRATA
                                                          MAGHIARA DIN ROMÂNIA
Gorj 1 VASILE UNGUREANU CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     2 DUMITRU HUIDU CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     3 MARCU BURTEA PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
Harghita 1 MENYHERT GABOR HAJDU UNIUNEA DEMOCRATA
                                                          MAGHIARA DIN ROMÂNIA
                     2 ATTILA VERESTOY UNIUNEA DEMOCRATA
                                                          MAGHIARA OIN ROMÂNIA
Hunedoara 1 IOAN RAU CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 CONSTANTIN BLEJAN CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     3 DORU GAITA PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
Ialomita 1 CONSTANTIN SAVA PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     2 NELU BADEA PARTIDUL UNITATII
                                                          NAŢIONALE ROMÂNE
Iasi 1 VARUJAN VOSGANIAN CONVENTIA DEMOCRATA PAR
                                                          ROMÂNĂ
                     2 PETRU CARAMAN CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     3 ION SOLCANU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCWLE DIN ROMÂNIA
                     4 IOAN AVARVAREI PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     5 CONSTANTIN DAN VASILIU UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Maramures 1 VOICU VALENTIN GLODEAN CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 LIVIU TITUS PASCA CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
Maramures 3 ILIE AUREL CONSTANTIN PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
Mehedinti 1 ALEXANDRU IOAN MORTUN CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     2 VASILE VACARU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
Mures 1 IOAN BURGHELEA CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 VASILE DOBRESCU PARTIDUL UNITATII
                                                          NAŢIONALE ROMÂNE
                     3 BELA MARKO UNIUNEA DEMOCRATA
                                                          MAGHIARA DIN ROMÂNIA
                     4 GHEORGHE FRUNDA UNIUNEA DEMOCRATA
                                                          MAGHIARA DIN ROMÂNIA
Neamt 1 FLORIN BURUIANA CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 ALEXANDRU-RADU TIMOFTE PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     3 DUMITRU BADEA PARTIDUL ROMÂNIA MARE
                     4 SORIN ADRIAN VORNICU UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Olt 1 RASVAN DOBRESCU CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 MIHAELA-RODICA STANOIU PARTIDUL DEMOCRAŢIEi
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     3 TRITA FANITA UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Prahova 1 MIRCEA IONESCU-QUINTUS CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     2 VALENTIN CORNELIU GABRIELESCU CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     3 TEODOR MELESCANU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     4 VICTOR APOSTOLACFIE PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     5 NICOLAE ALEXANDRU UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Satu Mare 1 GEORGE ACHIM CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
Satu Mare 2 STELIAN ALEXANDRU POP CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     3 KAROLY FERENC SZABO UNIUNEA DEMOCRATA
                                                          MAGHIARA DIN ROMÂNIA
Salaj 1 AUGUSTIN CRECAN PARTIDUL UNITATII
                                                          NAŢIONALE ROMÂNE
                     2 DENES SERES UNIUNEA DEMOCRATA
                                                          MAGHIARA DIN ROMÂNIA
Sibiu 1 IOAN MOISIN CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 VICTOR FUIOR PARTIDUL UNITATII
                                                          NAŢIONALE ROMÂNE
                     3 IOAN CORNELIU BUCUR UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Suceava 1 PETRU JURAVLEA CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 GHIORGHI PRISACARU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     3 CRISTIAN SORIN DUMITRESCU UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
                     4 TEODOR HAUCA UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Teleorman 1 VICENTIU GAVANESCU CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     2 DAN MIRCEA POPESCU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     3 CAZIMIR BENEDICT IONESCU UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Timiş 1 STEFAN IOSIF DRAGULESCU CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 DAN AMEDEU LAZARESCU CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     3 ION MARCU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     4 ALEXANDRU RADU FELDMAN UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Tulcea 1 ELENA PREDA PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     2 GHEORGHE BUNDUC PARTIDUL ROMÂNIA MARE
Vaslui 1 GHEORGHE PAVALASCU CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 VIRGIL POPA PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     3 FLOREA PREDA PARTIDUL ROMÂNIA MARE
Valcea 1 SERBAN-MATI-BUJOREL-DINU CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                        SANDULESCU ROMÂNĂ
                     2 DAN STELIAN MARIN PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     3 NICOLAE PATRU PARTIDUL ROMÂNIA MARE
Vrancea 1 ALEXANDRU PALEOLOGU CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     2 SERGIU NICOLAESCU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
Bucureşti 1 EMIL CONSTANTINESCU CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     2 RADU VASILE CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     3 CONSTANTIN TICU DUMITRESCU CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     4 NICULAE CERVENI CONVENTIA DEMOCRATA PNLCD
                                                          ROMÂNĂ
                     5 CORNELIU TURIANU CONVENTIA DEMOCRATA PNTCD
                                                          ROMÂNĂ
                     6 EMIL TOCACI CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     7 PAUL GHITIU CONVENTIA DEMOCRATA PAR
                                                          ROMÂNĂ
                     8 ION ILIESCU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     9 OLIVIU GHERMAN PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     1 PETRE NINOSU PARTIDUl DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
                     1 CORNELIU VADIM TUDOR PARTIDUL ROMÂNIA MARE
                    12 PETRE ROMAN UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
                    13 BOGDAN VOINEA MARINESCU UNIUNEA SOCIAL PD
                                                          DEMOCRATA
Ilfov 1 RADU BOROIANU CONVENTIA DEMOCRATA PNL
                                                          ROMÂNĂ
                     2 DORU LAURIAN BADULESCU PARTIDUL DEMOCRATIEI
                                                          SOCIALE DIN ROMÂNIA
---------------------------------------------------------------------------------------------------------


    ANEXA 3_S

	

  ROMÂNIA
 BIROUL ELECTORAL CENTRAL Data: 10-NOV-96
                                                                Ora: 10:25 AM

                            SENAT
                       Lista supleantilor

--------------------------------------------------------------------------------
  Partide, aliante, Circumscripţia Nr. Prenumele şi Apartenenta
candidati independenti electorală crt. numele politica (după caz)
--------------------------------------------------------------------------------
CONVENTIA DEMOCRATA Alba 1 MIHAI CORNELIU ZGAIA PNTCD
ROMÂNĂ 2 VASILE MOLDOVAN PNL
                                          3 ONORIU POMPILIU FORDA PNTCD
                                          4 GHEORGHE HOGMAN PER
                          Arad 5 ION HUI PNTCD
                                          6 IOAN KLEIN PNTCD
                                          7 GORAN GLISICI PNLCD
                                          8 IOAN MECHES PNTCD
                          Arges 9 IOAN POMPILIU PNLCD
                                         10 NICOLAE BICHERU PNTCD
                                         11 DUMITRU MATEESCU PNTCD
                                         12 GHEORGHE BANZEA PNL
                                         13 VERNEL CRACIUNESCU PAR
                          Bacau 14 SERGIU LACATUSU PNTCD
                                         15 IOAN CIUTA PNL
                                         16 IULIA STEFANESCU PNTCD
                                         17 DAN PLOSCARU PNTCD
                                         18 DOREL CIOCARLAN PNL
                          Bihor 19 SILVIU TORJOC PNL
                                         20 ALEXANORU GEORGESCU PNTCD
                                         21 REMUS VASILE VASILOIU PNLCD
                                         22 DAN MARCEL EUGEN BALAS PNTCD
                                         23 GHEORGHE RATIU PNTCD
                          Bistrita- 24 DAN-IOAN SALAGEAN PNL
                          Nasaud
                                         25 IOAN PURCELEAN PNTCD
                                         26 TRAIAN SASARMAN PNTCD
                          Botosani 27 EUGEN ONICIUC PNTCD
                                         28 GAVRIL OPRIS PNL
                                         29 IOAN CARNU PNTCD
                                         30 DORIN GLAVAN PNL
                          Brasov 37 MIHAIL-LUCIAN GURGU PNTCD
                                         32 NICOLAE-CORNELIU POPA PNTCD
                                         33 LUCIAN PUSCARIU PNL
                                         34 ALEXANDRU BARSASTEANU PER
                          Braila 35 GHEORGHE CRACIUN PNŢCD
                                         36 VASILE GIURCANU PNTCD
                                         37 AUREL BURICEA PNTCD
CONVENTIA DEMOCRATA Buzau 38 GHEORGHE HUTANU PNTCD
ROMÂNĂ 39 GHEORGHE TODIRASCU PNL
                                         40 VIRGILIA EMILENA ZUDOR PNTCD
                                         41 ADRIAN AGACHE PNTCD
                          Caraş-Severin 42 PETRU GHERGA PNTCD
                                         43 GHEORGHE SIRBU PNTCD
                                         44 MATEI VASILE PER
                          Calarasi 45 IOAN LUP PNTCD
                                         46 CORNELIU PANTILIE PNTCD
                                         47 CONSTANTIN GHEORGHE PNTCD
                                         48 ULPIU-TRAIAN GAMULEA PNTCD
                          Cluj 49 VASILE SALCUDEAN PN7CD
                                         50 MIRCEA PUSCA PNL
                                         57 NICOLAE DUMITRU GAICU PNL
                                         52 RADU ORZA PNTCD
                                         53 AUREL ATANASIU PNL
                          Constanta 54 MARIAN PARJOL PNTCD
                                         55 MIHAI CAZACINCU PNL
                                         56 CONSTANTIN LIMBAN PNTCD
                                         57 DAN DIMA PNLCD
                                         58 NICOLAE STANCULETE PNL
                          Covasna 59 MIHAI POPESCU PNTCD
                                         60 VASILE TONE PNLCD
                                         61 NICOLAE VISAN PNTCD
                                         62 STEFAN CONSTANTIN PNTCD
                          Dambovita 63 ION COMANESCU PNTCD
                                         64 IONEL-PETRE-NICOLAE MARCU PNTCD
                                         65 NICOLAE CARLAN PNTCD
                                         66 CONSTANTIN NICOLAE PATRASCU PNTCD
                          Dolj 67 CONSTANTIN NISTOR PNL
                                         68 ION-MARCEL CORNEA PNTCD
                                         69 SILVIU-VICENTIU STEFANESCU PNTCD
                                         70 VALENTIN-GEORGE MARINESCU PNL
                                         71 CONSTANTIN-JUSTINIAN DECA PNLCD
                          Galaţi 72 ALECSANDRU CAPOTA PNTCD
                                         73 VICTOR PAUL DOBRE PNL
                                         74 MIRCEA CRETU PNTCD
CONVENTIA DEMOCRATA Galaţi 75 ANGELA IVAN PNTCD
ROMÂNĂ 76 GHEORGHE CONDURACHE PNL
                          Giurgiu 77 IOAN PAUL POPESCU PNTCD
                                         78 ION DRAGOMIR PNLCD
                                         79 MARIN MONE PNTCD
                                         80 NICOLAE DASCALU PNTCD
                          Gorj 81 FILIMON CIOCAZANU PNTCD
                                         82 CONSTANTIN DUMITRESCU PNLCD
                          Harghita 83 CRISTIAN POPESCU PNTCD
                                         84 LAURENTIA MARIA TUSNEA PER
                                         85 NICOLAE MUNTEANU PNTCD
                                         86 COSTICA GRECU PNTCD
                          Hunedoara 87 ANDREI OPREA PNTCD
                                         88 DAN-ADRIAN MAGHERU PNL
                                         89 DORIN CRISTEA PER
                          Ialomita 90 VALERIAN STAN PNTCD
                                         91 NICOLAE STAN PNL
                                         92 ION DRAGHICI PNTCD
                                         93 IOAN MAN PNTCD
                          Iasi 94 ADRIAN-STEFAN IURASCU PNTCD
                                         95 LIVIU ROMOSAN PNL
                                         96 ION CHIORESCU PNTCD
                                         97 CORNELIU MIHAILESCU PNTCD
                                         98 GHEORGHE LUPASCU PNTCD
                          Maramures 99 TRAIAN MARIES PNTCD
                                        100 AUREL BARBUS PNL
                                        101 IOAN SIMU PNTCD
                          Mehedinti 102 MARCEL NICA PNLCD
                                        103 CRISTIAN CAZANACLI PNTCD
                                        104 GHEORGHE BARBUL DAMASCHIN PNL
                          Mures 105 EMIL CIONCA PNLCD
                                        106 TRAIAN-JEAN GEORGESCU PNTCD
                                        107 TIBERIU SERBAN PNTCD
                                        108 PETRU PATRU PNCDD
                                        109 ALEXANDRU MOLDOVAN PNTCD
                          Neamt 110 ION-CRISTIAN MOROSANU PNTCD
                                        111 CRISTIAN LIVESCU PAR
CONVENTIA DEMOCRATA Neamt 112 NICOLAE BANU PNTCD
ROMÂNĂ 113 EUGEN CONDURACHE PNL
                                        114 IOAN MATEI PNTCD
                          Ott 115 LIVIU-MIRCEA DAN PNTCD
                                        116 ADRIAN VLAD PNTCD
                                        117 SAMI DRAGHICI PNTCD
                                        118 MIRCEA-CEZAR SARDAN PNTCD
                          Prahova 119 CATALIN POPESCU PNTCD
                                        120 ION POPESCU PNL
                                        121 MIHAIL ANDRICHA PNTCD
                                        122 MARIANA ANTONESCU PER
                                        123 DAN POPESCU FER
                          Satu Mare 124 HORATIU CIORTIN PNTCD
                                        125 ANTONIU GHEORGHE POP PNTCD
                          Salaj 126 LEONTIN BORDAS PNTCD
                                        127 IOAN FODOREANU PNL
                                        128 IOAN SUIAN PNTCD
                                        129 PETRU BONTEA PNTCD
                          Sibiu 130 TIBERIU DUMITRU COSTACHESCU PNLCD
                                        131 AUGUSTIN BOROMIZA PNL
                                        132 VASILE STROE PNTCD
                                        133 IOAN MIRCEA CHIOAR PNTCD
                          Suceava 134 IOAN CONSTANTIN MARCHIDAN PNTCD
                                        135 GABRIELA STEFAN PNL
                                        136 DIONISIE NICHITOVICI PNTCD
                                        137 TIBERIU AURELIAN PRODAN PNL
                                        138 RADU TUDORAS PNTCD
                          Teleorman 139 MARIUS ALEXANDRU LITU PNTCD
                                        140 STEFAN GRIGORESCU PNTCD
                                        141 NICOLAE MARIUS SOARE PER
                                        142 NICOLAE BULUMAC PNLCD
                          Timiş 143 ALEXANDRU PAVEL MOISUC PNLCD
                                        144 GHEORGHE JUREBIE PNTCD
                                        145 NICOLAE MAGHETIU PNTCD
                                        146 DORU ION PETANEC PNTCD
                          Tulcea 147 GRIGORE IORGULESCU PNTCD
                                        148 AURORA OPREA PNL
CONVENTIA DEMOCRATA Tulcea 149 ION STEFAN PNTCD
ROMÂNĂ 150 GILICA EDUARD IORDACHESCU PNL
                          Vaslui 151 EMIL PRISECARU PNL
                                        152 DUMITRU LUPU PNTCD
                                        153 EUGEN BARBU PNL
                                        154 VIRGIL GEANA PNTCD
                          Vakea 155 ION MIU PNTCD
                                        156 GHEORGHE PASAT PNL
                                        157 MIHAI MOLDOVEANU PNTCD
                                        158 IULIU CROITORU PNLCD
                          Vrancea 159 VASILE SAVA PNTCD
                                        160 MANOLE MERCHEA PNL
                                        161 MIHAI MOMANU PNTCD
                          Bucureşti 162 MIHAIL GRAMA PNTCD
                                        163 VICTOR CLONARU PNTCD
                                        164 DUMITRU ELEFTERESCU PNTCD
                                        165 MARIA MATILDA TETU PNL
                                        166 DORU EMILIAN MUSTATOIU PNTCD
                                        167 CONSTANTIN NITOIU PNTCD
                                        168 VASILE CANEA PNTCD
                                        169 VALENTIN HOSSU LONGIN PNTCD
                                        170 MIHAI CARAMZULESCU PNL
                                        171 IOAN PLETOSU PNTCD
                          Ilfov 172 EMILIAN BRANZAN PNL
                                        173 ION SOARE PNTCD
                                        174 GABRIELA POPESCU PNLCD
PARTIDUL DEMOCRATIEI Alba 1 GRIGORE ZANC
SOCIALE DIN ROMÂNIA 2 EUGEN COLDA
                                          3 GHEORGHE SCHIAU
                                          4 DORIN GHEORGHE SANDEA
                                          5 IOAN FLOREA
                          Arad 6 GHEORGHE VASIESCU
                                          7 IOAN MUNERANT
                                          8 LIVIU DERBAN
                                          9 IOAN SUCIU
                          Arges 10 RADU CONSTANTIN BALTAZAR
                                         11 REASILVIA MILOS
PARTIDUL DEMOCRATIEI Arges 12 TRAIAN SORIN PASNICIUC
SOCIALE DIN ROMÂNIA 13 GEORGE BAIAN
                                         14 STEFAN BREAZU
                          Bacau 15 GHEORGHE LAZAR
                                         16 PETRU PLACINTA
                                         17 GHEORGHE DORNESCU
                                         18 NICOLAE LEUSTEAN
                                         19 NICOLAE HUIBAN
                          Bihor 20 MIHAI BAR
                                         21 CONSTANTIN MALINAS
                                         22 HORIA ARDELEAN
                                         23 TRAIAN VIOREL MOS
                                         24 VASILE MOTOC
                          Bistrita- 25 IOAN MANZATU
                          Nasaud
                                         26 FLORICA POP
                                         27 NICOLAE DANUT PRUNEA
                          Botosani 28 NELU PUJINA
                                         29 MIHAIL VIERU
                                         30 GAVRIL TODEREAN
                          Brasov 31 MIHAI FERCALA
                                         32 LAURENTIU CONSTANTINESCU
                                         33 VASILE BEJAN
                                         34 GRIGORE LAZAR
                                         35 IOAN BINCHECI
                          Braila 36 GABRIEL DAN ION GHEORGHIU
                                         37 SORIN EUGEN BOSNEAG
                                         38 VICTOR LEPADATU
                          Buzau 39 IOAN CONSTANTIN POP
                                         40 ZENOVIA SIMION
                                         41 ZAHARIA ANTOHE
                          Caraş-Severin 42 VASILE-MIRCEA ZABERCA
                                         43 NICOLAE FLOREI
                                         44 IOAN PREOTEASA
                                         45 IOAN LAMBERT
                          Calarasi 46 LUCIAN RUSU
                                         47 PARISCU GANDEA
                                         48 MARIAN DRAGAN
PARTIDUL DEMOCRATIEI Cluj 49 GHEORGHE TINCA
SOCIALE DIN ROMÂNIA 50 TIBERIU GRAUR
                                         51 VIRGIL BLASIU
                                         52 ALEXANDRU FARCAS
                                         53 VASILE RUSU
                                         54 IOAN VITCA
                                         55 CONSTANTIN BREHAR
                          Constanta 56 ADRIAN RADULESCU
                                         57 ALEXANDRU NICOLCIOIU
                                         58 IONEL STEFAN
                                         59 DORU ALBU
                                         60 FLORIN IANOVICI
                                         61 NICOLAE BODEANU
                          Covasna 62 VLADIMIR PANAITIU
                                         63 IOSIF RADU
                                         64 VASILE AUREL-HULPOI
                                         65 ALEXANDRU CUCU
                          Dambovita 66 IOAN CHIOSE
                                         67 ION NICOLAE
                                         68 ION PETRESCU
                                         69 CONSTANTIN CONSTANTIN
                          Dolj 70 GHEORGHE ALBU
                                         71 VICTOR POPESCU
                                         72 VALENTIN TARBUJARU
                                         73 SILVIU CRISTIAN MIRESCU
                                         74 ALEXANDRU BRUMARU
                          Galaţi 75 VIOREL STEFAN
                                         76 MIHAIL VOICU
                                         77 NECULAI CHIVU
                                         78 STEFAN STANCIU
                          Giurgiu 79 PAUL MILITARU
                                         80 VASILE STANCU
                                         81 FLOREA BOLD
                          Gorj 82 ION TOMESCU
                                         83 PETRA DOANDES
                                         84 VERGILIU EUGENIU POPOVICI
                                         85 ELENA MOSOR
PARTIDUL DEMOCRATIEI Harghita 86 ELENA CROITORU
SOCIALE DIN ROMÂNIA 87 CONSTANTIN STRUJAN
                                         88 TRAIAN FAUR
                                         89 EMIL POP
                          Hunedoara 90 DUMITRU DINGA
                                         91 STEFAN MARIN
                                         92 OCTAVIAN MUNTEAN
                                         93 PAVEL RASCOLEAN
                          Ialomita 94 CIPRIAN VIOREL RADULESCU
                                         95 GHEORGHE CARNICIU
                          Iasi 96 AURELIAN-EDUARD COSTIN
                                         97 IORDANA BARLADEANU
                                         98 NECULAI RATOI
                                         99 DAN DUMITRACHE
                                        100 IOSIF MINEA
                          Maramures 101 CONSTANTIN PRIE
                                        102 LIVIU GAVRILESCU
                                        103 VALER KOMAN
                                        104 TEODOR HLUHANIUC
                          Mehedinti 105 PAVEL PETROVICI
                                        106 NiCULAE TAPUSAN
                                        107 NISTOR PAULESCU BUICAN
                          Mures 108 SORIN AUREL ENCUTESCU
                                        109 STEFAN SOMESAN
                                        110 VASIlE HERTA
                                        111 MARIANA NUTA MUNTEANU
                                        112 IOAN STEFAN
                                        113 CORNEL PODARU
                          Neamt 114 CORNELIU SENIUC
                                        115 TOADER DUMITRACHE
                                        116 VASILE PRUTEANU
                          Olt 117 FLOREA STELEA
                                        118 GHEORGHE DOBRA
                                        119 CONSTANTIN VALMAN
                          Prahova 120 RADU ALEXANDRU DIMA
                                        121 ADRIAN VASILE HORJEA
                                        122 EMIL IONESCU
PARTIDUL DEMOCRATIEI Prahova 123 DIMITRIE POPA
SOCIALE DIN ROMÂNIA 124 GHEORGHE COSTACHE
                          Satu Mare 125 AUREL NOVAC
                                        126 DIONISIE STRUTA
                                        127 DOREL OPREA
                                        128 VASILE MITRASCA
                          Salaj 129 POMPILIU TAMAS
                                        130 PAMFIL POP
                                        131 MIRCEA DRAGOS
                          Sibiu 132 ALEXANDRU LUNGU
                                        133 DIONISIE BUCUR
                                        134 MARIN ANDREI OBADAU
                                        135 CONSTANTIN COTORA
                                        136 ILIE CRACIUN
                          Suceava 137 STELIAN CODAU
                                        138 DUMITRU BUSUIOC
                                        139 CARMEN NOAGHIUL
                                        140 DUMITRU IBANESCU
                                        141 MARIOARA JUNGHIETU
                          Teleorman 142 EMILIAN NEGRILA
                                        143 CONSTANTIN OTELEA
                                        144 ION CULCEA
                                        145 EUGEN OVIDIU VLAD
                          Timiş 146 STEFAN IVAN
                                        147 FRANCISC CONSTANTIN BOLDEA
                                        148 DIMITRIE MUTIU
                                        149 GHEORGHE VASILE SECULICI
                                        150 GRIGORE SILASI
                          Tulcea 151 LUCIAN NITA
                                        152 ASAN MUDI
                          Vaslui 153 ARISTIDE ROIBU
                                        154 VICTOR HARITON
                                        155 DUMITRU BENTU
                          Valcea 156 NICOLAE POPA
                                        157 ION BOTU
                                        158 DUMITRU CIOACA
                                        159 ILIE MILITARU
PARTIDUL DEMOCRATIEI Vrancea 160 ION NEACSU
SOCIALE DIN ROMÂNIA 161 GICA DUTA
                                        162 ENACHE MANDRESCU
                          Bucureşti 163 VIOREL SALAGEAN
                                        164 FOTIN AUREL BACILA
                                        165 ION NITU
                                        166 AUREL OCTAVIAN BEREA
                                        167 ALEXANDRU BRATU
                                        168 DUMITRU MUGUREL CERACEANU
                                        169 IULIANA STRATULAT
                                        170 GRIGORE PATRICHI
                                        171 SERGIU IONESCU
                                        172 PETRE TERZI
                                        173 VALERIU CRETU
                                        174 VIOREL LAURENTIU IOANAS
                                        175 NICULAE BALAN
                                        176 PORFIR POPESCU
                          Ilfov 177 MARIUS STOIAN
                                        178 ION IONITA
                                        179 NICOLAE ROVINARU
UNIUNEA SOCIAL DEMOCRATA Alba 1 PETRU FLESER PD
                                          2 SORIN BRICIU PSDR
                                          3 VASILE TODEA PD
                                          4 CONSTANTIN ION POPESCU PD
                          Arad 5 OCTAVIAN CIRA PD
                                          6 ANISOARA WEISL PSDR
                                          7 STEFAN VOIAN PD
                                          8 MINODORA UNDERWEGER PD
                          Arges 9 DANUT BICA PD
                                         10 VASILE DUMITRESCU PSDR
                                         11 PAUL MUSTATA PD
                                         12 MIHAILA MIOARA ROLEA PD
                                         13 ION CALINESCU PD
                          Bacau 14 GHEORGHE ENE PD
                                         15 RODICA SELARU PSDR
                                         16 BOGDAN CONSTANTIN GHICA PD
                                         17 PETRUTA MACSIM PD
UNIUNEA SOCIAL DEMOCRATA Bacau 18 GHEORGHE GINGUT PSDR
                                         19 NECULAI CRISTEA PSDR
                          Bihor 20 LAZAR CUTUS PD
                                         21 ALEXANDRU RUGE PD
                                         22 LIVIU BORCEA PD
                                         23 MIRCEA BOLOS PD
                                         24 LIVIA ABRUDAN PD
                          Bistrita- 25 IOAN-MIRCEA PRAHASE PD
                          Nasaud
                                         26 IOAN ANDREICA PD
                                         27 GHEORGHE TUTA PD
                          Botosani 28 CORNELIU VICENTIU DANILIUC PD
                                         29 GHEORGHE SLAVIC PD
                                         30 IONEL BEJENARU PSDR
                                         31 FLORIN TEODOR NIMIGEAN PSDR
                                         32 PETRE SUCEVEANU PSDR
                          Brasov 33 BOGDAN VISEA PD
                                         34 CONSTANTIN CARSTEA PD
                                         35 EUGEN FROSIN PD
                                         36 PETRU CARSTOLOVEAN PD
                          Braila 37 MAGDALENA DUMITRU PD
                                         38 STANCIU GLICHERIE PD
                                         39 ILIE JERCAIANU PD
                                         40 GABRIELA MARCU PD
                          Buzau 41 PETRU MARIN PD
                                         42 ION DRAGHICI PD
                                         43 STEFANIA GHEORGHE PSDR
                                         44 GHEORGHE PETROSEL PD
                                         45 CONSTANTIN LUCIAN DICULESCU PD
                          Caraş-Severin 46 MIRCEA POPESCU PSDR
                                         47 GHEORGHE BORCEAN PD
                                         48 VASILE BATA PSDR
                          Calarasi 49 CONSTANTIN VISINESCU PO
                                         50 NICOLAE SAMBETEANU PD
                                         51 MIRCEA ZAHARIA PD
                                         52 MARIN MUSAT PD
                          Cluj 53 IOAN SABIN POP PD
                                         54 TEODOR VIDAM PD
UNIUNEA SOCIAL DEMOCRATA Cluj 55 IOAN ARDELEAN PD
                                         56 ANTONIA POP PD
                                         57 TEODOR POTRA PD
                                         58 VASILE SUCIU PSDR
                          Constanta 59 VASILE SARBU PD
                                         60 IOAN TURLACU PD
                                         61 EUGEN COJA PD
                                         62 ANASTASIU DANUT MOISOIU PD
                                         63 MARIOARA CONSTANTIN PSDR
                                         64 ALEXANDRU TOTH PD
                          Covasna 65 VALERIU SERBAN PD
                                         66 DUMITRU POP PD
                                         67 CONSTANTIN BĂNCIU PD
                          Dambovita 68 MIHAIL IURCU PD
                                         69 STEFAN ANDRONESCU PSDR
                                         70 JEAN POPESCU PD
                                         71 DOREL IOAN TRANDAFIR PD
                          Dolj 72 PETRE GONGU PD
                                         73 CONSTANTIN CRUMPEI LOCUSTEANU PSDR
                                         74 CORNELIU SABETAY PD
                                         75 MIHAELA DINCA PD
                                         76 NICOLAE CONSTANTIN ANGHEL PSDR
                                         77 CONSTANTINA DOAGA PD
                          Galaţi 78 MIHAI GAVRILESCU PSDR
                                         79 GHEORGHE BUGEAC PD
                                         80 VALERIU GEORGESCU PD
                                         81 ION MANAILA PD
                                         82 SILVIA SERBAN PD
                          Giurgiu 83 AUREL PANA PD
                                         84 RADU STANICA PD
                                         85 CORNELIU MIRON URATU PD
                                         86 ALEXANDRU PEICEA PD
                          Gorj 87 POMPILIU BUDULAN PSDR
                                         88 VIOREL-DOREL PASARE PSDR
                                         89 MIHĂIŢĂ TOPESCU PSDR
                                         90 GHEORGHE ILIESCU PSDR
                          Harghita 91 MIHAIL FILIMON PD

UNIUNEA SOCIAL DEMOCRATA Harghita 92 ALEXANDRU IOAN RITIU PD
                                         93 MARCEL NUCU VAIDOŞ PD
                                         94 EMILIA DEZSO PD
                          Hunedoara 95 VALERIU BUTULESCU PD
                                         96 IOAN ILIE PSDR
                                         97 OVIDIU JURCA PD
                                         98 NICOLAE MEDISAN PSDR
                                         99 PETRU ISFAN PD
                          Ialomiţa 100 MARIANA BASUC PSDR
                                        101 NICOLAE DRAGOI PD
                                        102 MIHAIL TOMA PD
                                        103 ION IONITA PD
                          Iasi 104 SPIRIDON CRETU PD
                                        105 NICOLAE BOANTA PD
                                        106 COSTEL SUCILA PD
                                        107 RODICA CHIRIAC PD
                                        108 TEODOR BACANU PD
                                        109 VASILE SAVOAIA PD
                          Maramures 110 GHEORGHE POP PD
                                        111 VALERIU ACHIM PSDR
                                        112 SILVIU IOAN CIPLEA PD
                                        113 SIMION DORIN SABO PD
                          Mehedinti 114 DORU VULPE TRAISTARU PD
                                        115 STEFAN TIRISESCU PD
                                        116 NICOLAE BADOIU PSDR
                                        117 EUGEN GOLEA PD
                          Mures 118 STEFAN VIRGIL HOBAI PSDR
                                        119 RADU MIHAIL GHETIU PD
                                        120 VASILE GLIGA PD
                                        121 BERDJ SANT ASGIAN PD
                                        122 VICTOR ROMAN PSDR
                                        123 VERONICA IULIA CARMACIU PD
                          Neamt 124 REMUS GIURCONIU PD
                                        125 GABRIELA DIACONU PD
                                        126 STELIAN GHITA-EFTEMIE PD
                                        127 DRAGOMIR OPREA PD
                                        128 MIRCEA COVATARIU PD
UNIUNEA SOCIAL DEMOCRATA Olt 129 MARIAN PUSCASU PD
                                        130 DAN DUMITRU PRUNDEANU PSDR
                                        131 OCTAVIAN POPESCU PD
                                        132 CONSTANTIN COANDA PD
                          Prahova 133 CONSTANTIN HARTIA PD
                                        134 EDUARD TIBERIU TOGOREANU PSDR
                                        135 STEFAN TRAIAN MOCUTA PD
                                        136 IOAN MATRES PD
                                        137 THEODOR MITITELU PD
                                        138 NICOLAE SPIRIDON PD
                          Satu Mare 139 VIOREL GHEORGHE VASVARI PD
                                        140 GAVRIL FODOR PSDR
                                        141 FLOREAN HAGEA PD
                                        142 EMIL MONAC PD
                          Salaj 143 IULIU SAMSODAN PSDR
                                        144 GHEORGHE TALOS PD
                                        145 TRAIAN MAXIM PD
                                        146 GAVRIL MILAS PD
                          Sibiu 147 TOMA DORIN ROMAN PD
                                        148 ANCA DOINA SARGHIE PSDR
                                        149 IOAN PASCU PD
                                        150 DUMITRU ISACU PD
                          Suceava 151 IOAN DAN DASCALU PD
                                        152 MIHAI BUCETCHI PD
                                        153 IOAN VASILICA PSDR
                                        154 SORIN TRELEA PD
                          Teleorman 155 ALEXANDRU MOCANU PD
                                        156 VIRGIL OPREA PD
                                        157 STEFAN GEORGESCU PD
                          Timiş 158 PAUN POPESCU PD
                                        159 VIOREL SPATARU ONOFREI PD
                                        160 CORNEL DOBRICEANU PSDR
                                        161 EUGEN STAN PD
                                        162 VASILE TIMIRCAN PD
                          Tulcea 163 VALENTIN NASTASE PD
                                        164 ELENA PATRASCU PD
                                        165 ION BARA PD
UNIUNEA SOCIAL Tulcea 166 AURELIA CARMEN STEFANESCU PD
DEMOCRATA Vaslui 167 AUREL NICOLAE GAVAN PD
                                        168 VALERIU LUCA PD
                                        169 VISARION ALEXANDROV PSDR
                                        170 FLORIN MORARU PD
                          Valcea 171 ROMULUS BULACU PD
                                        172 ION OLTEATOANA PD
                                        173 SMARAND TANA PSDR
                                        174 PETRE URLUIESCU PD
                          Vrancea 175 GETA GAVRILA PD
                                        176 STEFAN PRODANESCU PD
                                        177 HARALAMBIE BOSTINA PD
                          Bucureşti 178 NICOLAE CONSTANTIN MUNTEANU PD
                                        179 MIRCEA DIACONU PD
                                        180 OVIDIU CORNELIU POPESCU PD
                                        181 MIRCEA BOULESCU PD
                                        182 ALEXANDRU BAZACOPOL PSDR
                                        183 ANDREI TUGULEA PD
                                        184 LIVIU HARBUZ PD
                                        185 DAN MIRCEA ENESCU PD
                                        186 GABRIELA PENESCU PD
                                        187 TIBERIU FRANCISC RIPSZKY PD
                                        188 CORNEL COSTEA PSDR
                                        189 PAUL CORNELIU NICOLAE PD
                                        190 EMIL OGLINDOIU PD
                                        191 EDUARD ALEXANDRU VERGU PD
                                        192 DAN CAZACU PD
                          Ilfov 193 SERGHEI MESAROŞ PD
                                        194 DUMITRU DAN PD
                                        195 MIRCEA DINU PD
                                        196 ION CEAUSU PD
UNIUNEA DEMOCRATA Alba 1 BOTOND BELA BAKO
MAGHIARA DIN ROMÂNIA
                                          2 ADORIAN KOVACS
                                          3 GHEORGHE BELA CSAVOSSY
                                          4 EUGEN KASZONI
                          Arad 5 ZOLTAN HOSSZU
                                          6 IOAN UJJ
UNIUNEA DEMOCRATA Arad 7 KALMAN CZISZTER
MAGHIARA DIN ROMÂNIA 8 CSABA LASZLO CSAKY
                                          9 FERENC JOZSA
                          Arges 10 ADALBERT KRECSAK SZOLLOSI
                                         11 STEFAN EMERIC LASZLO
                          Bacau 12 GHEORGHE ISTOC
                                         13 IOSIF ERIS
                          Bihor 14 AUGUSTIN MODOC
                                         15 FRANCISC STEFAN NAGY
                                         16 LAJOS GYORGY SANDOR
                                         17 EMERIC MOLNAR
                          Bistrita- 18 ISNAN ILLYES
                          Nasaud
                                         19 PAVEL SZEKELY
                          Botosani 20 PETRU ANTAL
                          Brasov 21 STEFAN ARANYOSI
                                         22 LAZAR MADARAS
                                         23 IOAN MAGDO
                                         24 LADISLAU SZENTE
                                         25 IOSIF PAPP
                                         26 FRANCISC VASS
                          Braila 27 ANNA HALASZ
                                         28 LASZLO KATONA
                          Buzau 29 HERMINA VASILESCU
                          Caraş-Severin 30 LEHEL-LUDOVIC SZANTO
                                         31 ALEXANDRU LAZAR
                                         32 FRANTISC DERCZE
                          Calarasi 33 IULIU VAJDA
                          Cluj 34 PETRE CONSTANTIN BUCHWALD
                                         35 CAROL PALFI
                                         36 IOSIF TOTH
                                         37 IOSIF KOTO
                                         38 SAMOILA VASAS
                                         39 EMERIC BOLDIZSAR ZEIK
                          Constanta 40 GAVRIL KISS
                          Covasna 41 CSABA NEMETH
                                         42 ISTVAN GAZDA
                          Dambovita 43 CAROL ILLYES
UNIUNEA DEMOCRATA Dolj 44 ANTON BURJAN
MAGHIARA DIN ROMÂNIA
                          Galaţi 45 GEZA MEZEI
                          Gorj 46 MARTIN M. BORBELY
                          Harghita 47 IOSIF ZOLTAN DEZSI
                                         48 GYOZO MATEFFY
                          Hunedoara 49 ANDREl-ENDREFODOR
                                         50 CSABA - ALBERT TAKACS
                                         51 LADISLAU EORY
                                         52 LUDOVIC BARTHA
                                         53 LEHEL DEMETER
                          Ialomita 54 CAROL CZEDLY
                          Iasi 55 ARPAD LACZKO
                          Maramures 56 PAL LASZLO OLAIOS
                                         57 ALEXANDRU ANDREI JABLONOCZKI
                                         58 AURELIA MARIA HERA
                                         59 PAVEL ARPAD MARTON
                                         60 LASZLO NAVODARSZKY
                          Mehedinti 61 ILDICO MARIA-BARANYI
                          Mures 62 ELOD GHEZA KINCSES
                                         63 ANDRAS BARTHA
                                         64 ZOLTAN NAGY
                                         65 ANDREI TOKES
                          Neamt 66 SANDOR GYORGY
                          Olt 67 LENKE HAJNALKA SUHAIDA
                          Prahova 68 MOISE BIRO
                          Satu Mare 69 ISNAN ERDEI DOLOCZKI
                                         70 IOSIF SZEKELY
                                         71 STEFAN SZABO
                          Salaj 72 CAROL FEKETE
                                         73 LASZLO-DOMOKOS LASZLO
                                         74 ALEXANDRU KATONA
                          Sibiu 75 ALEXA JAKAB
                                         76 SZABOLCS ISTVAN GITTMAN
                                         77 ISNAN ODON PETER
                                         78 MIHAIL FAZAKAS
                          Suceava 79 ARPAD MULLER
                                         80 ECATERINA TOOK
UNIUNEA DEMOCRATA Teleorman 81 LUDOVIC DEMENY
MAGHIARA DIN ROMÂNIA Timiş 82 BARNA BODO
                                         83 ADALBERT KOVACS
                                         84 PETER SCMNARZ DUKASZ
                                         85 IOZSEF CSABA KASA
                                         86 MIKLOS BAKK
                          Tulcea 87 EVA ANA KATONA
                          Vaslui 88 NECULAI HORVAT
                                         89 STEFAN LUPANY
                          Valcea 90 GHEORGHE LAZAR
                                         91 EVA TRUSCA
                                         92 GHEORGHE STANCIU
                                         93 GHEORGHE CZIKA
                          Vrancea 94 STEFAN VANYOLOS
                          Bucureşti 95 IULIU BARA
                                         96 GHEORGHE KOVER
                                         97 LUDOVIC BACS
PARTIDUL ROMÂNIA MARE Alba 1 DANIEL IONESCU
                                          2 AUREL PAMFIL
                                          3 CONSTANTIN FACIU
                                          4 DANIEL STRICATU
                                          5 IOAN OARGA
                          Arad 6 ECATERINA OPREAN
                                          7 PAVEL MARIS
                                          8 VASILE SARAC
                                          9 FLOREA MAGHICI
                          Arges 10 EMILIAN BACIU
                                         11 NICOLAE BONDOC
                                         12 GHEORGHE FIR
                                         13 GHEORGHE HERTEG
                          Bacau 14 ANGELA BOGEA
                                         15 IOAN ENASOAE
                                         16 MIHAI GHEORGHITA
                                         17 ION VATAVU
                                         18 DUMITRU RADU
                                         19 SUZANA DRUG
                                         20 NICOLAE LAIU
PARTIDUL ROMÂNIA MARE Bihor 21 ROMULUS IOAN BUDURA
                                         22 GHEORGHE ABRUDAN
                                         23 LIVIU MACRA
                                         24 RADU TURLA
                                         25 ALEXANDRU DEMETER
                          Bistrita- 26 SONEA GAVRILA
                          Nasaud
                                         27 GHEORGHE URSU
                                         28 MIHAI CUCOS
                                         29 IOAN MURESAN
                          Botoşani 30 IOAN ENACHE
                                         31 STEFAN DRAGOMIR
                                         32 CONSTANTIN LUNGU
                                         33 CONSTANTIN ROTARU
                                         34 TEODOR ZAVIDEI
                          Brasov 35 NICOLAE MARIAN IORGA
                                         36 EMIL IRIMIE
                                         37 GEORGE ILIE SOIU
                                         38 GHEORGHE DINU
                                         39 GHEORGHE PASCAL
                                         40 TUNEA RADU
                          Braila 41 MIHAI TEODOR
                                         42 ELENA INOREANU
                                         43 IOAN CHIRILA
                                         44 MIHALACHE CAPRARU
                          Buzau 45 EUGEN MARIUS CONSTANTINESCU
                                         46 VIOREL SUMANARU
                                         47 PAUL MIRON TEODORESCU
                                         48 GEORGE FLOREA
                          Caraş-Severin 49 DUMITRU-TILICA PARVULESCU
                                         50 AURELIAN DIACONESCU
                                         51 MIHAI-PAVAL
                          Calarasi 52 ION GABREANU
                                         53 MARIN GRAURE
                                         54 ION ENE
                          Cluj 55 IOAN MIHAI NASTASE
                                         56 IONEL CORNEL TOCACI
                                         57 IOAN BUHATEL
PARTIDUL ROMÂNIA MARE Cluj 58 NICOUlE CARAUS
                                         59 VIOREL MUNTEAN
                                         60 IOSIF RUS
                                         61 VIOREL ROSCA
                          Constanta 62 ALEXANDRU TEICAN
                                         63 IULIE NACHE
                                         64 TUDOR MIHAI
                                         65 ELENA COCOTA
                                         66 ECATERINA PRODAN
                                         67 IOAN SPIRESCU
                          Covasna 68 GHEORGHE BACIU
                                         69 IOAN OCTAVIAN DAN
                                         70 CONSTANTIN POPESCU
                          Dâmboviţa 71 ION ACHIMESCU
                                         72 CORNELtU VOICA
                                         73 MARIA MITITELU
                                         74 DOREL NICOLAE DUMITRESCU
                                         75 IULIAN NICOLAE
                          Dolj 76 ION LICU
                                         77 MARIAN DUTA
                                         78 VICTOR ODOLBASA
                                         79 VLADIMIR GAGEA
                                         80 ION TURBURAN
                                         81 COSTICA TANASIE
                                         82 IOAN MATEI
                          Galaţi 83 DUMITRU BOCANEALA
                                         84 ION PURICE
                                         85 ANA PANA
                                         86 GEORGE TODOSI
                                         87 IANCU TIUTIUCA
                          Giurgiu 88 DORIN COdOCARU
                                         89 ZAMFIR DUMITRACHE
                                         90 GHERGHINA NICOLAE
                                         91 ION MOGOS
                          Gorj 92 ION MOCIOI
                                         93 lON GHEORGHE LIPIANU
                                         94 GABI CRISTINEL ROSIANU
PARTIDUL ROMÂNIA MARE Gorj 95 NICOLAE VEDE
                          Harghita 96 LIVIU OLTEANU
                                         97 VICTOR STAN
                                         98 VLADU ALEXANDRU
                          Hunedoara 99 VASILE SIMINIE
                                        100 EMIL MARICA
                                        101 GHEORGHE RUS
                                        102 IULIAN - LAZAR CONSTANTINESCU
                          Ialomita 103 DOBRE CONSTANTIN
                                        104 CONSTANTIN RADU
                                        105 GHEORGHE MARIN
                          Iasi 106 TITUS RAVEICA
                                        107 NICOLAE IVANCIU
                                        108 ION ALUPEI
                                        109 EUGEN COZMA
                                        110 VIOREL PASANIUC
                                        111 PETRU ANDREI
                                        112 MARIANA DRAGOS
                          Maramures 113 VASILE DEAC
                                        114 ION MANOLE
                                        115 AUGUSTIN PETRIC
                                        116 IDAN TRIF
                                        117 MARIA NAPRADEAN
                          Mehedinti 118 ION PIRVU
                                        119 CONSTANTIN POPESCU - ROTARU
                                        120 GHEORGHE STEIAN
                          Mures 121 MIHAILA COFAR
                                        122 ION GROZEA
                                        123 GHEORGHE VARODI
                                        124 AURELIA DABACAN
                                        125 IOSIF CINDEA
                                        126 NICOLAE RUS
                          Neamt 127 VALERIAN BOTOC
                                        128 PAUL SNAIDFR
                                        129 IOSIF BALINT
                                        130 EUGEN HAUCA
                                        131 STELIEAN TIUBEICA
PARTIDUL ROMÂNIA MARE OLt 132 JENEL COPILAU
                                        133 GHEORGHE CIOBANU
                                        134 NICOLAE RADULESCU
                                        135 DOREL PREDA
                          Prahova 136 IOAN MURESAN
                                        137 VAlENTIN TEODORESCU
                                        138 ANDREI MARINESCU
                                        139 PAUL PAUNESCU
                                        140 GHEORGHE OPREA
                                        141 ION ALECU
                                        142 ADRIAN MARACINEANU
                          Satu Mare 143 OLIMPIA RODICA HEDESIU
                                        144 IOAN NICOARA
                                        145 GHEORGHE DRAGHICI
                          Salaj 146 EUGEN MESESAN
                                        147 IOAN STEVAR
                                        148 ZAMFIR BRANDUSE
                          Sibiu 149 VASILE VISAN
                                        150 CONSTANTIN MARIAN
                                        151 MIHAIL FLORIN ZAVAT
                                        152 NICOLAE RAOA
                          Suceava 153 THEODOR CONSTANTINESCU
                                        154 MIRCEA C. DOMINTE
                                        155 STELIAN VĂCĂRESCU
                                        156 NICANOR DROB
                                        157 EMIL PARASCHIV
                                        158 MIRCEA IACOB
                          Teleorman 159 CONSTANTIN BICIU
                                        160 CRISTEA PESCARU
                                        161 MIHAI N. GHEORGHE
                                        162 IONICA MINDREANU
                                        163 GHEORGHE IORDAN
                          Timiş 164 MIRCEA PURCELD
                                        165 VALENTIN DINESCU
                                        166 DUMITRU RAOA
                                        167 TRAIAN SAVULEA
                                        168 EUGEN STEFANESCU
PARTIDUL ROMÂNIA MARE Tulcea 169 ION ALMĂJANU
                                        170 ILEANA PERSINARU
                          Vaslui 171 GHEORGHE CONDURACHE
                                        172 ION ROSU
                                        173 MIHAELA MARIN
                          Vrancea 174 STELIAN NAZARU
                                        175 VALERIA VOICU
                                        176 VASILE BOSTAN
                          Bucureşti 177 PAUL SUDITU
                                        178 PAVEL OPRISAN
                                        179 ADRIAN FLOREA
                                        180 FLORIN IORDACHE
                                        181 REMUS APOSTOLESCU
                                        182 TUDOREL DOBRE
                                        183 FLOREA RADU
                                        184 IULIAN CIOCALTAN
                                        185 ZAHARIE FARCAS
                                        186 ALEXANDRU ARVAT
                                        187 IUSTNIAN FLORIN HARALAMBESCU
                                        188 MARIN MARCEL BADEA
                                        189 IOAN ZAPAN
                                        190 GHEORGHE TUDOSE
                                        191 VELEA TUDOR
                                        192 PAUL ADRIAN MARINESCU
                                        193 DUMITRU STANCU
                                        194 PETRE MINCU
                                        195 ION RISTEA
PARTIDUL UNITATII Alba 1 STEFAN CRISTEA
NAŢIONALE ROMÂNE
                                          2 MARIN NEDEA
                                          3 AUREL NISTOR
                                          4 VASILE STAN
                          Arad 5 IOAN MOS
                                          6 AUREL HUTU
                                          7 ELENA SICLOVAN
                                          8 IOAN MARIS
                                          9 AUREL MOTICA
                          Arges 10 NICOLAE VOICU
PARTIDUL UNITATII Arges 11 GHEORGHE MATEESCU
NAŢIONALE ROMÂNE 12 ALEXANDRU IOVESCU
                                         13 NICOLAE MOISESCU
                                         14 ION TATARU
                                         15 GHEORGHE GHERGHINA
                          Bacau 16 ION STIRBEI
                                         17 ALEXANDRU MATEI
                                         18 MIRCEA CEL MARE
                                         19 GHEORGHE MATEI
                                         20 VASILE MELIAN
                                         21 FLOAREA DUMITRU
                                         22 VASILE TIT
                          Bihor 23 MIRCEA MANCIA
                                         24 IOAN PANTEA
                                         25 CORIOLAN VUSCAN
                                         26 VIOREL FERICEL
                          Bistrita- 27 IONEL TOMPA
                          Nasaud
                                         28 VIOREL COTUTIU
                                         29 IOAN BERINTAN
                                         30 VIOREL ILISIU
                          Botosani 31 VASILE PAVEL
                                         32 DUMITRU DANUT LEONTE
                                         33 CONSTANTIN VRANCIU
                                         34 FLOREA TURCANU
                                         35 VASILE TROCIN
                          Brasov 36 HORIA POP
                                         37 OCTAVIAN FAINA
                                         38 SORIN CHIOREANU
                                         39 LIVIU HERMEZIU
                                         40 CONSTANTIN IVASIUC
                                         41 AVRAM BUNACIU
                          Braila 42 VICTORIA SISU
                                         43 CONSTANTIN PANAIT
                                         44 OCTAVIAN VASILE
                                         45 NICOLAE GAVRILA
                          Buzau 46 LUMINITA ADRIANA CORCIU
                                         47 CARMEN NISTOR
PARTIDUL UNITATII Buzau 48 PAUL STOICA
NAŢIONALE ROMÂNE
                                         49 ION EDU
                                         50 ELENA MORARU
                          Caraş-Severin 51 PAUL FLORESCU
                                         52 OVIDIU OANCE
                                         53 PETRU MURESAN
                                         54 GAVRIL ADAMESCU
                          Calarasi 55 JUSTIN TAMBOZI
                                         56 NICOLAE DRAGU
                                         57 PICU SISMAN
                          Cluj 58 POMPEI COCEAN
                                         59 DUMITRU ZAHARIA
                                         60 SPERANTA MARIA EUGENIA COLDEA
                                         61 PETRU LITAN
                                         62 IOAN TULAI
                                         63 IOAN CATANA
                          Constanta 64 ION COJA
                                         65 STEFAN SZABO
                                         66 ADI BERCEA
                                         67 NICOLAE CONSTANTIN
                                         68 MIHAI POPA
                                         69 DANIIL CHITESCU
                                         70 MARCEL IULIAN NADRAG
                          Covasna 71 LECA BĂNCILA
                                         72 MARUW-IOAN STIOPU
                                         73 R0MEO OARZA
                                         74 ANGELA FELICIA PACURAR
                          Dambovita 75 VIRGIL NICOlESCU
                                         76 GHEORGHE PARGHEL
                                         77 ION GABRIAN
                                         78 DANUT NEAGA
                          Dolj 79 ION RADUT
                                         80 ANGEL VINTILA
                                         81 GHEORGHE BADAN
                                         82 EMIL STANCIU
                                         83 MARIN MANACHESCU
                                         84 IONEL NICOLITA
PARTIDUL UNITATII Dolj 85 MIHAI PENGA
NAŢIONALE ROMÂNE Galaţi 86 IOAN-FLORIN VESA
                                         87 MOISE BARTOLOMEU
                                         88 VALENTIN BORDA
                                         89 NICOLAE CHISCOP
                                         90 IONEL ADAM
                                         91 PARASCHIVA HERINEANU
                          Giurgiu 92 MARIUS SORIN IOFCEA
                                         93 CONSTANTIN BARBUTA
                                         94 TUDOREL NICOLAE
                                         95 BARBU MARINEL STAN
                          Gorj 96 VALERIU POPESCU
                                         97 ION BRINZAN
                                         98 ION POPESCU
                                         99 LUCIAN SAVA
                          Harghita 100 ILIE SANDRU
                                        101 IOAN FEIER
                                        102 EUGEN POP
                                        103 PAULA SANDRU
                          Hunedoara 104 IOAN - OVIDIU MUNTEAN
                                        105 GHEORGHE BERCA
                                        106 EMIL FORNA
                                        107 IOSIF-PETRU HANCHES
                                        108 CORNELIU MANDRESCU
                          Ialomita 109 HORIA METEA
                                        110 ADRIAN ION
                                        111 STOIAN CRACIUN
                          Iasi 112 VASILE MUNTEANU
                                        113 IOAN CARBUNE
                                        114 NICOLAE MANEA
                                        115 CONSTANTIN CLOSCA
                                        116 COSTACHE ZAMFIR
                                        117 MIRCEA POPEL
                          Maramures 118 TEODOR ARDELEAN
                                        119 IOAN IGNA
                                        120 ILEANA PETRE
                                        121 VASILE HAPCA
PARTIDUL UNITATII Maramures 122 ARON MAN
NAŢIONALE ROMÂNE Mehedinti 123 VIOREL BOANCA
                                        124 STEFAN LAPADAT
                                        125 CONSTANTIN STIOIU
                                        126 VIOREL DAESCU
                          Mures 127 OVIDIU VALERIU IOSIF
                                        128 IOAN MATEPIUC
                                        129 CORNEL ERCEANU
                                        130 FLORIAN VAIDEANU
                                        131 IOANA CRISAN
                          Neamt 132 MIRCEA GAINA
                                        133 IOAN MIRCEA
                                        134 COSTACHE GOIANU
                                        135 ELENA ENACHE
                                        136 VASILE BALASA
                                        137 IOAN-EMIL FETCU
                          Olt 138 CONSTANTIN OLARU
                                        139 TEODOR CEAUSU
                                        140 GHEORGHE DUMITRACHE
                                        141 VIRGIL BARBU
                                        142 ION NICOLESCU
                          Prahova 143 VIOREL BITIR
                                        144 ION JOITA
                                        145 GHEORGHE GAVREA
                                        146 TUDOR CARA
                                        147 FLORIAN ROSLOVSCHI
                                        148 VASILE NEACSU
                                        149 VASILE BRATU
                          Satu Mare 150 TEODOR CURPAS
                                        151 AUGUSTIN ISTOC
                                        152 VASILE FABIAN
                                        153 LIVIA HAIDU
                          Salaj 154 LIVIU SAMPALEAN
                                        155 NICOlAE BOTEZAN
                                        156 IOAN DRAGUSIN
                          Sibiu 157 IOAN ANDREI
                                        158 MIRCEA NICULESCU
PARTIDUL UNITATII Sibiu 159 GILU MANTA
NAŢIONALE ROMÂNE 160 IOAN SABAU
                          Suceava 161 OVIDIU DANTES
                                        162 VASILE POPESCU
                                        163 RADU SAGHIN
                                        164 GHEORGHE TUDOSE
                                        165 CONSTANTIN ADOMNITEI
                                        166 NICOLAI GHIATAU
                          Teleorman 167 GHEORGHE F. PENE
                                        168 MINA DRAGHICI
                                        169 MARIN BACANU
                                        170 ION D. MORCOV
                                        171 CALIN-VLADIMIR AXENTE
                          Timiş 172 VASILE IVAN
                                        173 IOAN BARBONI
                                        174 STEFAN CHISU
                                        175 DOINA BENEA
                                        176 IOAN BORLOVAN
                                        177 GHEORGHE DUMITRU
                          Tulcea 178 FILIPACHE IVANCIU-BARLADEANU
                                        179 STEFAN MUSAT
                                        180 VASILE ALEXANDRU
                                        181 AUREL CANOV
                          Vaslui 182 THEODOR CODREANU
                                        183 DUMITRU TURCULET
                                        184 ELENA IVANOV
                                        185 COSTICA CIOATA
                                        186 LEONAS DUMITRASCU
                          Valcea 187 PAUN VLAD
                                        188 IOAN ENESCU
                                        189 DUMITRU PARASCHIV
                                        190 TEODOR POP
                                        191 OLGA GOSA
                          Vrancea 192 VALERICA TOMULESCU
                                        193 RODICA SORICAU
                                        194 ADRIAN ARGHIRESCU
                                        195 LICA MOLDOVEANU
PARTIDUL UNITATII Bucureşti 196 PAVEL CORUT
NAŢIONALE ROMÂNE 197 ION APOSTOL
                                        198 DAN CRISTIAN GEORGESCU
                                        199 STEFAN MITRACHE
                                        200 ION VIOREL TROHONEL
                                        201 TRAIAN ENACHE
                                        202 ROMUL OPRE
                                        203 HOMER RADU
                                        204 DUMITRU BAJENARU
                                        205 BOGDAN RADU STANCIULESCU
                                        206 GRAZIELLA CRISTINA HOARA
                                        207 ION GHEORGHIU
                                        208 TRAIAN POP
                                        209 TIBERIU COROESCU
                                        210 NICOLAE MOCANU
                                        211 MARIA APOSTOLESCU
                                        212 NICOLAE FRANCULESCU
                          Ilfov 213 TEODOR DOSA
                                        214 ELENA ANDREI
                                        215 PETRE CHIRILA
                                        216 MARIA DIMA
                                        217 NICOLAE GARBOAN
-------------------------------------------------------------------------------



1  

Forme la zi | Modificari Act | Printare | Salvare DOC

Inapoi la Cautare

Comentarii Act

Nu sunt comentarii momentan.

Posteaza pe retele sociale

Pentru a posta un comentariu trebuie sa va autentificati


Daca nu aveti inca un cont si vreti sa va inregistrati dati click aici


Despre Companie

CTCE este liderul national in domeniul software legislativ. Avem o experienta de peste 35 ani in domeniul dezvoltarii de aplicatii software.
(aflati mai multe)

Termeni si Conditii
Comanda LegisPlus
Testeaza LegisPlus
Resurse Lege-Online

Nota CTCE

Continutul, designul, structura, precum si materialele Lege-Online.ro apartin C.T.C.E. - Piatra Neamt si sunt protejate de Legea 8/1996 privind drepturile de autor si drepturile conexe, cu modificarile si completarile ulterioare. Copierea/distribuirea/republicarea acestora este ilegala.

Intrati in Contact

  • Telefon:
    (0233) 211 020 / (0233) 218 110
  • E-mail:
    office@ctce.ro
  • Adresa:
    Bd. Decebal, nr. 32
    610076, Piatra Neamt, Neamt
    Romania


CTCE - Centrul Teritorial de Calcul Economic

Info

Se încarcã, vã rugãm asteptati.