Doriti o forma actualizata, la zi, a acestui act ? Cumparati acum online, rapid si simplu varianta DOC !
Forma consolidată la data 02.09.2014
Pret: 13,00 RON cu TVA



Actul este prezentat in forma neactualizata!

Puteti sa consultati o forma actualizata la data 02.09.2014, conform modificarilor publicate in Monitorul Oficial al Romaniei, apasand butonul Cumpara Act din dreapta.








 DECRET nr. 602 din 28 iunie 2002
privind conferirea Diplomei "Meritul judiciar" unor magistraţi
EMITENT: PREŞEDINTELE ROMÂNIEI
PUBLICAT ÎN: MONITORUL OFICIAL nr. 489 din 9 iulie 2002

    În temeiul prevederilor art. 99 alin. (1) din Constituţia României, precum şi ale art. 107 şi 108 din Legea nr. 92/1992 pentru organizarea judecătorească, republicată, astfel cum a fost modificată şi completată prin Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 179/1999, aprobată şi modificată prin Legea nr. 118/2001,
    la propunerea Consiliului Superior al Magistraturii,
    pentru contribuţia importanţa pe care au adus-o la înfăptuirea actului de justiţie şi rezultatele meritorii obţinute în activitate,

    Preşedintele României decretează:

    ART. 1
    Se conferă Diploma "Meritul judiciar" clasele I-V judecătorilor de la Curtea Suprema de Justiţie, prevăzuţi în anexa nr. 1.
    ART. 2
    Se conferă Diploma "Meritul judiciar" clasele I-III judecătorilor de la curţile de apel, tribunale, judecătorii şi instanţe militare, prevăzuţi în anexa nr. 2.
    ART. 3
    Se conferă Diploma "Meritul judiciar" clasele I-V procurorilor de la Parchetul de pe lângă Curtea Suprema de Justiţie, parchetele de pe lângă curţile de apel, tribunale, judecătorii şi parchete militare, prevăzuţi în anexa nr. 3.
    ART. 4
    Anexele nr. 1-3 fac parte integrantă din prezentul decret.

                             PREŞEDINTELE ROMÂNIEI
                                  ION ILIESCU

    În temeiul art. 99 alin. (2) din Constituţia României, contrasemnam acest decret.

                                 PRIM-MINISTRU
                                 ADRIAN NASTASE

    ANEXA 1

                           CURTEA SUPREMA DE JUSTIŢIE

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Neagu Ruxandra
    2. Ionescu Gabriel
    3. Mrejeru Theodor
    4. Anghelina Nineta
    5. Caramihai Silvia-Georgeta
    6. Ciubotaru Mihai
    7. Ghergut Emil
    8. Ghiciu Pascu
    9. Griga Ioan
    10. Pandrea Anton
    11. Pasca Camenita Victor-Vincentiu
    12. Popescu Lucia
    13. Similean Petre
    14. Soroceanu Constantin
    15. Gherasim Traian
    16. Teodorescu Margareta
    17. Giroveanu Radu
    18. Ioanitiu Elisabeta
    19. Jumanca Ion
    20. Perju Pavel
    21. Popa Eugenia
    22. Puscariu Eugenia
    23. Osipencu Elena
    24. Mutiu Maria-Ileana
    25. Gaspar Gabriela
    26. Ionescu Costica
    27. Lese Radu-Alexandru
    28. Mihai Nicolae
    29. Rădoi Rozalina
    30. Roşu Maria
    31. Rotar Gheorghe
    32. Teodorescu Georgeta
    33. Verenca Vasilica
    34. Voicu Marin
    35. Vorobciuc Ecaterina
    36. Albu Emanuel
    37. Dumitru Magdalena
    38. Giurgiu Liviu
    39. Iorgovan Niculina
    40. Moscu Rodica
    41. Pastor Leonida
    42. Robescu Florica
    43. Vlad Ion-Adrian
    44. Voicescu Gheorghe

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    1. Aron Mircea-Bucurel
    2. Bucur Gheorghe
    3. Cochinescu Alexandrina-Viorica
    4. Jijiie Corina-Michaela
    5. Mateescu Gheorghe-Ştefan
    6. Popescu Iuliana
    7. Popescu Zenovia-Mariana
    8. Ionescu Margareta-Angela-Sanda
    9. Barcanescu Dragos-Antoniu-Ioan
    10. Barbulescu Lidia
    11. Bordea Adrian
    12. Ezer Emilia
    13. Popescu Veronica-Carmen
    14. Anghelescu Maria
    15. Barbulescu Voica-Ioana
    16. Barsan Gabriela-Victoria
    17. Ghermeli Magdalena
    18. Lutac Georghita

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    1. Buta Madalina-Cristina
    2. Glodean Florica
    3. Huiduc Sanda-Constanta
    4. Ionescu Nicolae
    5. Marica Silvia-Cornelia
    6. Lungu Fulga-Carmen-Garofita
    7. Nuca Mihai-Stinjenel
    8. Cornoiu Danut
    9. Lovin Edita
    10. Stancu Luana
    11. Toaca Dorica
    12. Vasilescu Stela
    13. Lungeanu Viorica

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a IV-a:

    1. Prodan Marioara
    2. Coca-Cozma Maria
    3. Tiuca Ion
    4. Costiniu Florin
    5. Culcea Vasile
    6. Duta Adrian
    7. Carcei Elena
    8. Eftimescu Mihai-Marian
    9. Olaru Maura
    10. Savin Ana-Alexandrina
    11. Stecoza Gabriela

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a V-a:

    1. Mitroi Paul
    2. Toader Camelia
    3. Rădulescu Veronica
    4. Lohan Eugenia
    5. Giugariu Mihail.

    ANEXA 2

    1. Curtea de Apel Alba Iulia

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Badila Mircea Sandu - Curtea de Apel Alba Iulia
    2. Potra Maria Rodica - Tribunalul Alba
    3. Avram Alexandru - Judecătoria Deva
    4. Iacob Gheorghe - Judecătoria Petrosani
    5. Muntean Nicolae - Tribunalul Hunedoara

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    6. Budacu Ana Florica - Curtea de Apel Alba Iulia
    7. Harceaga Doina - Curtea de Apel Alba Iulia
    8. Morcan Iosif - Curtea de Apel Alba Iulia
    9. Onet Victoria Valentina - Judecătoria Hunedoara
    10. Butiuc Constantin - Tribunalul Sibiu

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    11. Braicau Emilia - Curtea de Apel Alba Iulia
    12. Gilca Iulian - Curtea de Apel Alba Iulia
    13. Josan Angelica Paula - Judecătoria Deva
    14. Comanita Gheorghe - Tribunalul Sibiu
    15. Sorescu Rodica Doina - Tribunalul Sibiu

    2. Curtea de Apel Bacau

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Rus Aneta - Curtea de Apel Bacau
    2. Spataru Elena - Curtea de Apel Bacau
    3. Mastacan Mariana - Curtea de Apel Bacau
    4. Preda Maria - Curtea de Apel Bacau
    5. Popovici Aurica - Curtea de Apel Bacau
    6. Niminet Ştefan - Curtea de Apel Bacau
    7. Paraschiv Georgeta - Curtea de Apel Bacau
    8. Iamandi Fanica - Curtea de Apel Bacau
    9. Hodorogea Maria - Curtea de Apel Bacau
    10. Lazar Neculai - Tribunalul Bacau
    11. Andriuca Viorel - Tribunalul Neamt
    12. Filioreanu Dumitru - Tribunalul Neamt
    13. Iftime Constantin - Tribunalul Neamt

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    14. Pocovnicu Dumitru - Tribunalul Bacau
    15. Ene Ecaterina - Tribunalul Bacau

    3. Curtea de Apel Braşov

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Draghici Octavian - Curtea de Apel Braşov
    2. Oncioiu Niculae - Curtea de Apel Braşov
    3. Pasat Agrepina - Curtea de Apel Braşov
    4. Iacob Maria - Tribunalul Covasna
    5. Muresan Vasile - Tribunalul Covasna
    6. Ordog Andras - Tribunalul Covasna
    7. Roth Maria Doina - Judecătoria Sfîntu Gheorghe

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    8. Florea Nicoleta - Curtea de Apel Braşov
    9. Popescu Mariana - Curtea de Apel Braşov
    10. Popovici Paraschiva - Judecătoria Fagaras
    11. Dermisek Miroslava - Tribunalul Covasna

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    12. Harastasanu Angela - Curtea de Apel Braşov
    13. Radu Gheorghe - Curtea de Apel Braşov
    14. Papp Sighismund Ştefan - Judecătoria Targu Secuiesc

    4. Curtea de Apel Bucureşti

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Roman Maria - Curtea de Apel Bucureşti
    2. Onica Georgeta - Curtea de Apel Bucureşti
    3. Craciun Nicolae - Curtea de Apel Bucureşti
    4. Zarafiu Ilie - Curtea de Apel Bucureşti
    5. Moraru Vasile - Tribunalul Calarasi
    6. Dobre Ecaterina Neli - Tribunalul Giurgiu
    7. Ignat Victor - Tribunalul Ialomita
    8. Garbaci Craciun - Tribunalul Teleorman

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    9. Branzan Constantin - Curtea de Apel Bucureşti
    10. Ezer Gheorghe - Curtea de Apel Bucureşti
    11. Popescu Elizeu Adriana Livia - Curtea de Apel Bucureşti
    12. Ion Tudoran Corneliu Bogdan -Curtea de Apel Bucureşti

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    13. Surdescu Ioana - Curtea de Apel Bucureşti
    14. Tilimpea Georgeta - Curtea de Apel Bucureşti

    5. Curtea de Apel Cluj

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Turcu Ion - Curtea de Apel Cluj
    2. Buzesko Gheorghe - Curtea de Apel Cluj
    3. Rusu Rodica - Curtea de Apel Cluj
    4. Bodea Ligia - Curtea de Apel Cluj
    5. Turcu Vasile Mircea - Tribunalul Bistrita-Nasaud

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    6. Zsigmond Ioan - Tribunalul Bistrita-Nasaud
    7. Buta Gheorghe - Curtea de Apel Cluj
    8. Repede Vasile Adrian - Curtea de Apel Cluj
    9. Szaitz Ştefan Alexandru - Tribunalul Maramures
    10. Redl Elvira - Tribunalul Bistrita-Nasaud

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    11. Marian Nicolae - Tribunalul Bistrita-Nasaud
    12. Pop Cerneanu Mihai - Tribunalul Maramures
    13. Denes Adriana Viorica - Tribunalul Bistrita-Nasaud
    14. Purice Delia - Curtea de Apel Cluj
    15. Marina Viorica - Judecătoria Sighetu Marmatiei

    6. Curtea de Apel Constanta

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Spiridon Eleonora - Curtea de Apel Constanta
    2. Chirica Eufrosina - Curtea de Apel Constanta
    3. Costea Grigorescu Viorica - Curtea de Apel Constanta
    4. Grasu Gheorghe - Curtea de Apel Constanta
    5. Irimia Paraschiva - Curtea de Apel Constanta
    6. Ismail Zore - Curtea de Apel Constanta
    7. Fuduli Anton - Curtea de Apel Constanta
    8. Baleanu Mineta - Tribunalul Tulcea

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    9. Creţu Alexandru - Curtea de Apel Constanta
    10. Frangu Zoita - Curtea de Apel Constanta
    11. Iancu Valentin - Curtea de Apel Constanta
    12. Iordan Gheorghe - Curtea de Apel Constanta

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    13. Georgescu Paulina - Curtea de Apel Constanta
    14. Ispas Adriana - Curtea de Apel Constanta
    15. Stanciu Nicolae - Curtea de Apel Constanta

    7. Curtea de Apel Craiova

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Raduica Nicolae - Curtea de Apel Craiova
    2. Daha Victoria - Curtea de Apel Craiova
    3. Popa Constantin - Curtea de Apel Craiova
    4. Popescu Margareta - Curtea de Apel Craiova
    5. Vasile Olteanu - Curtea de Apel Craiova
    6. Tarbujaru Sebastian - Curtea de Apel Craiova
    7. Ciontu Ştefan - Curtea de Apel Craiova

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    8. Tapurin Tania - Curtea de Apel Craiova
    9. Tanasescu Valentin - Curtea de Apel Craiova
    10. Lupean Emilian - Curtea de Apel Craiova
    11. Dragut Costel - Curtea de Apel Craiova
    12. Buca Constantin - Tribunalul Olt

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    13. Catanoiu Georgeta - Curtea de Apel Craiova
    14. Furtuna Constantin - Curtea de Apel Craiova
    15. Marta Elena Daniela - Curtea de Apel Craiova

    8. Curtea de Apel Galaţi

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Chites Amalia - Curtea de Apel Galaţi
    2. Tulbure Sarmisegetuza - Curtea de Apel Galaţi
    3. Fatulescu Ion - Curtea de Apel Galaţi
    4. Rosca Maria Iulia - Curtea de Apel Galaţi
    5. Constantinescu Aurica - Tribunalul Brăila

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    6. Radu Dorina - Curtea de Apel Galaţi
    7. Crudescu Viorica - Curtea de Apel Galaţi
    8. Mocanu Lenuta - Tribunalul Brăila
    9. Jelea Doina - Tribunalul Vrancea
    10. Tuchilus Niculina - Judecătoria Tecuci

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    11. Dragu Creţu - Curtea de Apel Galaţi
    12. Jirlaeanu Romeo - Curtea de Apel Galaţi
    13. Ioneci Ion - Curtea de Apel Galaţi
    14. Bucalau Traian - Tribunalul Brăila
    15. Manole Victoria - Tribunalul Vrancea

    9. Curtea de Apel Iaşi

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Gaita Maria - Curtea de Apel Iaşi
    2. Cormanenco Stanciu Valeria - Curtea de Apel Iaşi
    3. Buliga Georgeta - Curtea de Apel Iaşi
    4. Safta Româno Marina Roxana Petronela - Curtea de Apel Iaşi
    5. Duduc Camelia - Curtea de Apel Iaşi
    6. Marinescu Ioan - Tribunalul Vaslui

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    7. Angelescu Cristiana - Curtea de Apel Iaşi
    8. Olariu Viorica - Curtea de Apel Iaşi
    9. Rosculet Leocadia - Curtea de Apel Iaşi

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    10. Cozmanca Pavel - Judecătoria Barlad
    11. Gramada Maria - Curtea de Apel Iaşi
    12. Chiparus Elena - Curtea de Apel Iaşi
    13. Juverdeanu Tatiana - Curtea de Apel Iaşi
    14. Gheorghiu Elena - Curtea de Apel Iaşi
    15. Ciurea Ada Liliana - Tribunalul Vaslui

    10. Curtea de Apel Oradea

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Berger Angela - Curtea de Apel Oradea
    2. Toros-Vig Anamaria - Curtea de Apel Oradea
    3. Miclaus Vasile Petru - Judecătoria Beius
    4. Borlestean Gheorghe Vasile - Tribunalul Satu Mare
    5. Petruca Ioan - Tribunalul Satu Mare
    6. Nagy Ioan - Judecătoria Carei

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    7. Mester Pavel Mircea - Tribunalul Bihor
    8. Tent Teodor - Tribunalul Bihor
    9. Bucurean Traian - Judecătoria Beius
    10. Brindusan Dorina Marinela - Judecătoria Satu Mare

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    11. Baltarete Savina - Curtea de Apel Oradea
    12. Pantea Viorel - Curtea de Apel Oradea
    13. Popa Floarea - Judecătoria Oradea
    14. Birau Vasile - Judecătoria Beius
    15. Mocan Elena - Tribunalul Satu Mare

    11. Curtea de Apel Pitesti

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Gheorghe Sorescu Cornelia - Curtea de Apel Pitesti
    2. Marcel Onciulescu Nicolae - Curtea de Apel Pitesti
    3. Sularu Nicolae - Curtea de Apel Pitesti
    4. Constantinescu Tatiana - Curtea de Apel Pitesti

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    5. Stefanescu Nicolae - Curtea de Apel Pitesti
    6. Lazar Valentina - Curtea de Apel Pitesti
    7. Popa Marin - Curtea de Apel Pitesti
    8. Plosca Maria - Curtea de Apel Pitesti

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    9. Rauta Florica - Curtea de Apel Pitesti
    10. Bordeanu Elena - Curtea de Apel Pitesti
    11. Lazar Irina Mihaela - Tribunalul Arges
    12. Olteanu Georgeta - Judecătoria Campulung
    13. Marcinescu Adriana - Tribunalul Valcea
    14. Handolescu Elena - Tribunalul Valcea
    15. Persu Ion - Judecătoria Costesti

    12. Curtea de Apel Ploiesti

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Fava Ioan Nicolae - Curtea de Apel Ploiesti
    2. Magdo-Belu Monna Lisa - Curtea de Apel Ploiesti
    3. Matei Ion - Curtea de Apel Ploiesti
    4. Marin Ion - Curtea de Apel Ploiesti
    5. Preda Joita - Curtea de Apel Ploiesti
    6. Bordeanu Ioan - Curtea de Apel Ploiesti
    7. Popa Pantelimon - Curtea de Apel Ploiesti
    8. Săracu Constantin - Tribunalul Prahova
    9. Până Gheorghe - Tribunalul Buzau
    10. Anghel Elena - Tribunalul Buzau
    11. Cotofana Mariana - Tribunalul Buzau

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    12. Gheorghe Mariana - Curtea de Apel Ploiesti
    13. Negulescu Elena - Tribunalul Prahova
    14. Iugulescu Mariana - Tribunalul Dambovita

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    15. Ungureanu Florea - Tribunalul Dambovita

    13. Curtea de Apel Suceava

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Curca Aurel - Curtea de Apel Suceava
    2. Josan Gheorghe - Curtea de Apel Suceava
    3. Anca Maria - Curte de Apel Suceava
    4. Tuduruta Maria - Curtea de Apel Suceava
    5. Samoila Olimpia - Tribunalul Botosani
    6. Iftimie Rodica - Tribunalul Botosani
    7. Talanca Constantin - Tribunalul Botosani
    8. Petrea Ioan - Judecătoria Campulung Moldovenesc
    9. Bedrule Gheorghe - Judecătoria Campulung
    Gheorghe Bderule - Moldovenesc

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    10. Iacob Doinita - Curtea de Apel Suceava
    11. Tofan Aurica - Curtea de Apel Suceava
    12. Toparascu Adriana - Tribunalul Botosani

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    13. Valan Aglaia - Curtea de Apel Suceava
    14. Irimescu Alexandrina - Judecătoria Radauti

    14. Curtea de Apel Targu Mures

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Ciubuca Alexandru - Curtea de Apel Targu Mures
    2. Stoica Florin - Curtea de Apel Targu Mures
    3. Moldovan Ioan - Curtea de Apel Targu Mures
    4. Uzun Petru - Curtea de Apel Targu Mures
    5. Cordos Artenie - Curtea de Apel Targu Mures
    6. Farcas Aurel - Curtea de Apel Targu Mures
    7. Boitos Ioan - Curtea de Apel Targu Mures
    8. Boros Oscar - Curtea de Apel Targu Mures

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    9. Coman Maria - Curtea de Apel Targu Mures
    10. Lorincz Szidonia - Tribunalul Harghita
    11. Ugron Ildiko - Judecătoria Gheorgheni
    12. Bulzan Marcela - Judecătoria Sighisoara
    13. Odobleja Viorica - Curtea de Apel Targu Mures

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    14. Bordos Ana Maria - Judecătoria Odorhei
    15. Grosu Floarea - Tribunalul Mures

    15. Curtea de Apel Timişoara

    Diploma "Meritul judiciar" clasa I:

    1. Balas Petru - Tribunalul Arad
    2. Vintieler Ştefan - Judecătoria Arad
    3. Sallai Ana - Judecătoria Lugoj

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a:

    4. Nebela Silvia - Curtea de Apel Timişoara
    5. Cosneanu Rodica - Curtea de Apel Timişoara
    6. Chiu Mircea Ionel - Curtea de Apel Timişoara
    7. Graur Ion - Curtea de Apel Timişoara
    8. Damian Dorian Mircea Cornel -Curtea de Apel Timişoara
    9. Barac Lidia - Curtea de Apel Timişoara
    10. Prohorov Ana - Curtea de Apel Timişoara

    Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a:

    11. Briac Ion - Tribunalul Caraş-Severin
    12. Oprean Horia - Judecătoria Arad
    13. Ardelean Margareta - Tribunalul Arad.

    ANEXA 3

    A. Diploma "Meritul judiciar" clasa I

    1. Parchetul de pe lângă Curtea Suprema de Justiţie

    1. Mihai Maria-Despina
    2. Dumitru Ion
    3. Cocieru Andrei
    4. Jipa Teodor-Virgiliu
    5. Marita Ion
    6. Birsu Stelian
    7. Capota Marian
    8. Vintilescu Vasile
    9. Tuculeanu Alexandru
    10. Petrovici Valeriu-Dumitru
    11. Onofrei Mihai
    12. Nicolescu Octavian-Viorel
    13. Cornoiu-Jitarasu Victor
    14. Ionescu Ion
    15. Badea Gloria
    16. Joarza Samoila
    17. Carp Dumitru
    18. Stanca Vasile
    19. Filip Aurel
    20. Barbulescu Aurel-Constantin
    21. Hasegan-Mares Maria
    22. Apostol Stan Beatrice
    23. Nemoianu Maria
    24. Teodorescu Vasile
    25. Dinu Virginia

    2. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia

    1. Stroe Emil
    2. Cimpean Victor
    3. Comanita Viorel
    4. Szucs Ernest-Ioan-Paul
    5. Emrich Ioan-Martin
    6. Dragomirescu Mircea-Dan
    7. Lascu Ioan
    8. Stoicescu Andrei-Ioan-Alexandru
    9. Medeanu Tiberiu-Constantin
    10. Ciucian Cornel
    11. Moca Ioan
    12. Pez Victor
    13. Maniu Dorica
    14. Stanciu Nicolae
    15. Petrut Nicolaie

    3. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Pitesti

    1. Chiretu Ion
    2. Zarafu Florea
    3. Popina Lucian
    4. Rotaru Ion
    5. Net Simina
    6. Balasoiu Gheorghe
    7. Negulescu Georgeta
    8. Vutescu-Cristea Ion
    9. Anghel Doina-Cezarina
    10. Onofrei Rozalia
    11. Visinoiu Zaharia
    12. Anghelescu Ion
    13. Arsenescu Petru
    14. Nemoianu Marinel
    15. Micut Ion

    4. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacau

    1. Dasca Cezar
    2. Stranciug Viorel
    3. Dragu Stelian
    4. Bosu Victoria-Aurora
    5. Calimandric Radu
    6. Suditu Constantin
    7. Popa Costica
    8. Dasca Aurelia
    9. Macovei Valeriu
    10. Neagu Aneta
    11. Garbea Victor
    12. Şerban Mircea
    13. Nechifor Constantin
    14. Hurjui Gheorghe
    15. Pauna Nicolae
    16. Ionescu Petru
    17. Tanase Dumitru
    18. Radu Eugen-Ioan

    5. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea

    1. Cristescu Mihai
    2. Brendea Sergius-Vasile-Anton
    3. Saitos Viorica
    4. Bonchis Nicolae
    5. Demian Florian
    6. Sremcevici Ioan-Laurentiu
    7. Rusu Ioan
    8. Selek Arpad-Denes
    9. Aosan Victor

    6. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Suceava

    1. Amarie Ioan
    2. Burceag Maria
    3. Carp Ion
    4. Buzdugan Dorin
    5. Vizitiu Gheorghe
    6. Pavaleanu Vasile
    7. Mandici Vasile
    8. Horodinca Gheorghe
    9. Popescu Viorel-Constantin
    10. Rusu Gheorghe
    11. Roman Constantin
    12. Adochitei Dragos

    7. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov

    1. Saramet Viorel-Adrian
    2. Handrea Ovidiu
    3. Orzea Ilie
    4. Popeneciu Ionel
    5. Todor Petru
    6. Ciobanu Elena

    8. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucureşti

    1. Popa Dan
    2. Robu Constanta
    3. Dobrinescu Stela
    4. Ungureanu Emilia
    5. Vladascau Cristian
    6. Madin Ion
    7. Rascanu Anton
    8. Dumitru Tudor
    9. Tironeac Ioan
    10. Bratu Virgil
    11. Velescu Mircea-Stelian
    12. Rădulescu Radu
    13. Tanase Florea
    14. Gidea Ştefan
    15. Popescu Ion
    16. Nita Alexandru

    9. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj

    1. Demeter Ioan
    2. Iuga Ilie
    3. Ciubuca Traian-Miron
    4. Bria Alexandru
    5. Muresan Iosif-Ioan
    6. Pop Ioan
    7. David Petru
    8. Rosca Eugen
    9. Paicu Alexandru
    10. Marincas Mircea
    11. Papita Chivu

    10. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanta

    1. Poenaru Traian
    2. Alexandrescu Alecu
    3. Oţel Ioan
    4. Grosu Vasile
    5. Arapasu Antigonia
    6. Imbrea Ioan
    7. Vizireanu Paul
    8. Cristian Nicolae
    9. Fucigiu Traian

    11. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova

    1. Nicolcescu Victor
    2. Ghita Mariana
    3. Brenciu Gheorghe
    4. Popa Valeriu-Adrian
    5. Buia Nicolae
    6. Vânătoriu Ion
    7. Floricel Ion
    8. Mirea Ioan
    9. Crivineanu Ion
    10. Palici Vasile
    11. Diaconescu Ion
    12. Radu Rudolf
    13. Radovan Florica
    14. Popescu Dumitra
    15. Telea Ilie

    12. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galaţi

    1. Craciun Tomita
    2. Blanaru Ioan
    3. Bocsaneanu Pavel
    4. Eremia Dumitru
    5. Morosan Dumitru-Constantin
    6. Ioan Mariana
    7. Brailescu Vasile
    8. Mihalcea Fanel
    9. Sararu Ion
    10. Balas Alexandru
    11. Popescu Ion
    12. Negoiescu Ion
    13. Bostiog Nicolae
    14. Neamtu Valerian
    15. Sava Sorin
    16. Voinea Gheorghe

    13. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi

    1. Pohoata Maria
    2. Dimitriev Cleopatra
    3. Maximovici Doru
    4. Imbrea Alois
    5. Ilas Constantin
    6. Badarau Dan
    7. Suhan Gheorghe
    8. Idriceanu Adrian-Tudor
    9. Iacobuta Ioan
    10. Butnaru Neculai
    11. Gheorghita Corneliu-Marian
    12. Haj Toader
    13. Curea Neculai

    14. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Targu Mures

    1. Muresan Ioan
    2. Racolta Ioan Vasile
    3. Moica Liviu
    4. Gavriluti Vasile
    5. Blaj Ioan

    15. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploiesti

    1. Codescu Alexandru
    2. Stefanescu Constantin-Viorel
    3. Nila Puskin
    4. Neacsu Neculai-Ionel-Oratiu
    5. Tanasescu Alexandru
    6. Margarit Gheorghe
    7. Mihai Adrian
    8. Vintilescu Gheorghe
    9. Nicoara Florin Niculai
    10. Tomsa Ovidiu-Lucian
    11. Dumitrescu Dumitru
    12. Ciobanu Gheorghe
    13. Micu Ion
    14. Ardei Vasile
    15. Anghel Stanciu
    16. Coman Gheorghita-Adriana
    17. Dutu Alexandru-Gheorghe
    18. Vasile Gavril

    16. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timişoara

    1. Dungan Petre
    2. Cioia Pantilimon
    3. Tufariu Angelina
    4. Furdui Elena
    5. Mada Dumitru
    6. Murgu Simeon
    7. Ianota Caius-Constantin-Alexandru-Petru
    8. Vlai George
    9. Stefea Ioan
    10. Maier Mircea
    11. Mic Irimie

    17. Parchetul de pe lângă Curtea Militară de Apel

    1. Popov Mihai
    2. Levanovici Mircea
    3. Finica Dan
    4. Cute Aurel
    5. Munteanu Vasile
    6. Vaduva Emil
    7. Guzu Gavril
    8. Pop Ioan
    9. Mihai Ştefan
    10. Razusi Barbu
    11. Ciobota Viorel

    B. Diploma "Meritul judiciar" clasa a II-a

    1. Parchetul de pe lângă Curtea Suprema de Justiţie

    1. Joita Tanase
    2. Adam Ion
    3. Ivascu Adrian
    4. Cismaru Dumitru
    5. Mihail Carmen
    6. Lita Marin
    7. Raducu Georgeta
    8. Pantea Paula
    9. Simionescu Verginica
    10. Bostina Pantelimon
    11. Voinea Dan
    12. Ungureanu Teodor
    13. Oancea Gheorghe
    14. Manta Marian
    15. Zaharia Nicolae
    16. Iordache Mariana
    17. Sima Constantin
    18. Ene Nectara-Nicoleta
    19. Nicolae Angela-Eugenia
    20. Mocuta Gheorghe

    2. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia

    1. Poiana Ion
    2. Luha Vasile
    3. Lazar Augustin
    4. Herlea Cornel
    5. Nicula Maria
    6. Oprean Teodor
    7. Cibian Iosif
    8. Bidiu Tiberiu
    9. Danciu Nicolae-Constantin
    10. Visan Florica

    3. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Pitesti

    1. Teodosescu Teodor
    2. Richiteanu-Nastase Otiliea
    3. Stanisor Ion-Emilian
    4. Zarioiu Dumitru
    5. Pomirleanu Nicolae
    6. Paraschiv Gavril
    7. Coamesu Nicolae
    8. Mitrache Vasile

    4. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacau

    1. Olariu Mihail-Gabriel
    2. Nutu-Manea Neculai
    3. Oprisan Georgian
    4. Falticeanu Ion
    5. Furduescu Mariana

    5. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea

    1. Moldovan Ioan
    2. Mirisan Valentin
    3. Rosca Virgiliu
    4. Galos Paunel
    5. Kibedi Katalin-Barbara
    6. Pal Ioan

    6. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Suceava

    1. Bolohan Doina
    2. Ohriniuc Gheorghe

    7. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov

    1. Vasilescu Niculae
    2. Cimpeanu Cristiana
    3. Fabian Carol

    8. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucureşti

    1. Cherciu Elena
    2. Frincu Constantin
    3. Stanciu Mircea
    4. Stan Gheorghe
    5. Chiracu Florin
    6. Enache Alexandru-Vladimir
    7. Ene Mircea
    8. Ioan Mihai-Alexandru
    9. Georgescu Alexandru
    10. Rasnoveanu Ion
    11. Ojog Octavian-Virgiliu
    12. Guli Sterian
    13. Anton Eugen
    14. Toma Ovidiu-Carmen
    15. Done Iulian
    16. Iancovici Mihaela

    9. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj

    1. Chiru Marius
    2. Suciu Danila
    3. Irimie Ioan
    4. Campean Ana-Ileana
    5. Gazdac Viorel
    6. Tanco Corina-Eugenia
    7. Szocs Sandor
    8. Ionascu Zaharie
    9. Borcutean Dan
    10. Pop Vasile
    11. Pece-Vaida Rodica

    10. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanta

    1. Pavel Valentin
    2. Babu Vasile
    3. Vlad Elena
    4. Boldeanu Cornel
    5. Pindichi Constantin
    6. Calin Marlena
    7. Caragea Doru

    11. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova

    1. Roibu Gheorghe-Viorel
    2. Cosmulescu Janeta
    3. Focsan Gheorghe
    4. Croitoriu Constantin
    5. Constantinescu Gheorghe
    6. Barbulescu Constantin
    7. Georgescu Marin
    8. Babalau Costel
    9. Bescuca Victor
    10. Cernat Ioan-Petru
    11. Marinescu Corneliu

    12. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galaţi

    1. Popa Marieana
    2. Mateescu Luiza-Marta
    3. Urs Teodor
    4. Sandu Marian
    5. Zaharia Nicolae
    6. Lefter Ion
    7. Castu Vasile
    8. Santa Atilla
    9. Ionita Neculai

    13. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi

    1. Virvescu Eugenia
    2. Ciofu Ioan
    3. Popescu Emil
    4. Maftei Gabriela
    5. Danis Emma

    14. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Targu Mures

    1. Abram Otilia
    2. Sandu Marin
    3. Csibi Iuliu
    4. Pasalega Iancu

    15. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploiesti

    1. Ivanescu Ion
    2. Vasiliu Dorina
    3. Buliga Georgeta
    4. Chivulescu Eugenia
    5. Caraman Daniela-Maria-Rodica
    6. Placinta Constantin
    7. Ropotan Jean
    8. Frangulescu Gheorghe
    9. Ghimbasanu Mariana-Daniela
    10. Iana Aurelian
    11. Giurgea Gabriela
    12. Radu Ion
    13. Lapuste Rada

    16. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timişoara

    1. Boier Mariana
    2. Hodor Floarea
    3. Vladu Minodora
    4. Bac Vasile
    5. Maris Sabin
    6. Micle Blag
    7. Palcu Pavel
    8. Cionca Ioan
    9. Manescu-Miuta Mariana

    17. Parchetul de pe lângă Curtea Militară de Apel

    1. Popescu Corneliu
    2. Slavoiu Ionel
    3. Pantea Vasile
    4. Stoica Gheorghe
    5. Câmpeanu Mircea
    6. Prosan Adrian
    7. Jurca Virgil
    8. Staneci Barbieru-Eugen
    9. Cojocaru Dumitru
    10. Diaconeasa Vladimir
    11. Patrauta Simion
    12. Olteanu Florin
    13. Cosneanu Gheorghe

    C. Diploma "Meritul judiciar" clasa a III-a

    1. Parchetul de pe lângă Curtea Suprema de Justiţie

    1. Sechely Violeta
    2. Piciorus Ilie
    3. Paun Stelian-Ovidius
    4. Cinteza Alexandru-Machedon
    5. Hirsman Francisc
    6. Duta Titu
    7. Sirbu Teodor-Ovidiu
    8. Zarie Ioan-Mircea
    9. Butucianu Emil
    10. Mihai Ana
    11. Bacan Ioan
    12. Cornescu Gheorghe
    13. Niculescu Şerban
    14. Boeru Silvestru
    15. Carstea Mihail
    16. Ficiu Alexandru
    17. Ion Marian
    18. Criste Mircea
    19. Goliciu Eugenia-Petruta

    2. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia

    1. Berghezan Ioan
    2. David Ana
    3. Pacurar Nicolae
    4. Oana Ilie-Olivian
    5. Bacian Iovita
    6. Ilinca Dumitru
    7. Rusu Petru

    3. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Pitesti

    1. Ristea Ion
    2. Tranca Teodor
    3. Albulescu Gheorghe
    4. Stanciulescu Marian
    5. Ionescu Alexandru
    6. Paraschiv Emil
    7. Olteanu Rodica

    4. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacau

    1. Vasile Alixandri
    2. Isacescu Gabriela
    3. Moraru Gelu-Gicu
    4. Irimia Constantin
    5. Pavel Vasile
    6. Dima Vasile
    7. Koszeghi Lia
    8. Vasilachi Luminita-Maria

    5. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea

    1. Blaj Şerban
    2. Crisan Octavian-Ştefan-Ioan
    3. Bodea Radu
    4. Gal Radu
    5. Panait Emil
    6. Bara Voicu
    7. Toda Gheorghe

    6. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Suceava

    1. Marchitan Carmen
    2. Cimpan Mihai
    3. Simion Aurel

    7. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov

    1. Sandru Cornelia-Adriana
    2. Tripon Teodor
    3. Kiss Alexandru

    8. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucureşti

    1. Dascalescu Liviu
    2. Isac Gratiana-Petronela-Daniela
    3. Nestor Dragos
    4. Voicu Gabriela
    5. Dobrila Gratiela
    6. Bănciu Mihai
    7. Zubcu Monica
    8. Radu Angela-Luminita
    9. Aragea Stelica
    10. Stanciu Ilie
    11. Ruse Dan
    12. Boboc Finita
    13. Tecoi Eugenia
    14. Andrei Carmen-Anisoara
    15. Cristudor Dumitru
    16. Botez Gheorghe-Dan
    17. Anca Marian
    18. Dinca-Ivanescu Florea
    19. Ivanica Stela

    9. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj

    1. Chis Vasile
    2. Damsa Viorica-Maria
    3. Moldovan Sabin
    4. Iordachescu Constantin-Eugen
    5. Molnar Teodora
    6. Schwachhofer Iosif
    7. Balog Ferenc
    8. Moldovan Adriana-Veturia
    9. Ianos Gheorghe
    10. Popescu Ovidiu-Horia
    11. Rădulescu Teodor

    10. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanta

    1. Visteanu Nicolae
    2. Uzun Dumitru
    3. Deliorga Cristian
    4. Ciorobea Aurel-Mihail
    5. Vasile Dumitru
    6. Vasiliu Ioan

    11. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova

    1. Alexandru Mariana
    2. Bajenaru Aurel
    3. Covei Gheorghe
    4. Niculeanu Costel
    5. Popara Nicolae
    6. Pupazan Constantin
    7. Cringureanu Marcela
    8. Parauseanu Dumitru
    9. Cepoi Mihai
    10. Schinteie Cornelia
    11. Capota Verona
    12. Vulcanescu Dumitra

    12. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galaţi

    1. Jalba Neculai
    2. Struna Gigi
    3. Mihaila Gheorghe

    13. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi

    1. Covalciuc Mihai
    2. Pantazi Codruta
    3. Cernat Todica
    4. Iftimi Georgeta
    5. Fântâna Rodica
    6. Mihai Nicolae

    14. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Targu Mures

    1. Oprea Elena
    2. Oprea Simion-Silviu
    3. Bleoju Neculai
    4. Bordos Gyorgy-Istvan
    5. Citiriga Eugen
    6. Tifrea Nicolae

    15. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploiesti

    1. Iordache Mona-Marina
    2. Nica Dinu
    3. Bobeica Rodica-Maria
    4. Ciobanu Maria

    16. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timişoara

    1. Romanu Valentin
    2. Stanciu Pompiliu
    3. Retca Ion
    4. Cristescu Ioan-Doru
    5. Haiduc Ioan
    6. Mihaila Cristinel

    17. Parchetul de pe lângă Curtea Militară de Apel

    1. Surdescu Gheorghe
    2. Geangu Dan
    3. Tudor Marin
    4. Niculescu Vasile
    5. Alexandru Ion
    6. Babiciu Gavril
    7. Manole Gheorghe
    8. Bunescu Corneliu
    9. Pinzariu Mihai
    10. Blaj Lucian
    11. Balan Romeo
    12. Ilina Radu-Gheorghe

    D. Diploma "Meritul judiciar" clasa a IV-a

    1. Parchetul de pe lângă Curtea Suprema de Justiţie

    1. Vrinceanu Olga
    2. Petrescu Mircea
    3. Balan George
    4. Ciuncan Dorin
    5. Sega Luminita-Alexandrina
    6. Matei Daniela
    7. Samson Liviu-Florin
    8. Neagu Sorinela
    9. Cerbu Silvia
    10. Popp Felicia
    11. Nicoara Cristina
    12. Serbanescu Elena-Monica
    13. Matiesescu Elena-Cristina
    14. Ghita Georgeta-Gabriela
    15. Ştefan Viorica
    16. Constantinescu Andreiana
    17. Oprită Viorel-Mircea
    18. Blezius Aurelia-Rozica-Gabriela
    19. Ilie Ion
    20. Iordachescu Elefterie
    21. Radescu Elena
    22. Blagan Gina
    23. Stan Elena
    24. Enescu Vasilica
    25. Cojocaru Eugen
    26. Grigore Diana
    27. Guruita Ileana
    28. Jurma Anca

    2. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia

    1. Fit Gheorghe
    2. Narita Ilie
    3. Carpininean Felicia-Neta
    4. Botian Elisabeta-Mariana
    5. Manigutiu Mihaela-Elena
    6. Enescu Ioan
    7. Negrutiu Mirela-Elena
    8. Bardeanu Doina

    3. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Pitesti

    1. Gheorghe Dumitru
    2. Petre Alexandru
    3. Stefanescu Pompiliu
    4. Hristache Dragos
    5. Luca Augustin-Mircea
    6. Gogoci Aurel
    7. Vamesu Carmen-Mihaela

    4. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacau

    1. Elisei Camelia-Manuela
    2. Serbu Vasile
    3. Utoiu Vasile
    4. Cornea Virginel
    5. Hotnog Ioan

    5. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea

    1. Miu Mitica-Nicusor
    2. Chirculescu Dan
    3. Ivanciu Petrica
    4. Ciupa Aurica
    5. Motiu Dorel-Ionel
    6. Suta Viorica-Mariana
    7. Cristescu Adriana-Nicoleta
    8. Costinas Vasile

    6. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Suceava

    1. Cojocaru Lacramioara
    2. Martin Constantin
    3. Burlacu Ioan
    4. Martin Carmen-Gabriela
    5. Chifan Silviu-Ghiocel
    6. Stanescu Carmen
    7. Balanovici Carmen
    8. Olariu Doina
    9. Ungureanu Titiana

    7. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov

    1. Simion Eugeniu
    2. Benga Simion-Sorin
    3. Carlan Ioan
    4. Pielaru Ion

    8. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucureşti

    1. Cozma Gheorghe
    2. Botea Raluca-Cristiana
    3. Ristea Aurel
    4. Chaborski Grigore-Anton
    5. Iordache Elena
    6. Miclescu Adrian-Horia
    7. Lavric Paula
    8. Udangiu Razvan-Viorel
    9. Rusu Simona-Cristina
    10. Hera Tiberiu-Isidor
    11. Nae Niculae
    12. Soare Aurel
    13. Ştefan Viorel
    14. David Constantin
    15. Catrinoiu Costel
    16. Burcea Tudor
    17. Stanescu Lizica
    18. Vasilescu Gheorghe
    19. Tabara Constantin

    9. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj

    1. Slabu Aurelia
    2. Morar Daniel-Marius
    3. Danciu Monica-Erika
    4. Mihut Mihut
    5. Moldovan Nicolae
    6. Cublesan Ştefan
    7. Motoarca Aurelia
    8. Iacob Gheorghe
    9. Singeorzan Angela-Dorina
    10. Brisc Ioan-Vasile
    11. Cristea Daniela-Maria
    12. Berinde Laurenta
    13. Pascut Nicolae-Dorel

    10. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanta

    1. Vlad-Serbu Mihala
    2. Poenaru Elena-Luminita
    3. Draghici Vasile
    4. Florea Adina
    5. Scutelnicu Ionel
    6. Pocora Paul-Augustin

    11. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova

    1. Vancea Alexandru-Petrica
    2. Popa-Cuna Ion-George
    3. Giurca Genel
    4. Nicolescu Roberta-Lia
    5. Parauseanu Maria
    6. Paun Irinel
    7. Milanovici Gheorghe
    8. Margineanu Oprica-Mihaela
    9. Trinca Silviu

    12. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galaţi

    1. Draghici Gheorghe
    2. Scutaru Trandafir
    3. Popa Gabriela
    4. Alexa Ion
    5. Prefac Penelope-Gratiela
    6. Doxan Lucian
    7. Valea Laurentiu-Danut
    8. Toma Radita
    9. Burlacu Radu
    10. Rusu Constantin

    13. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi

    1. Galca Carmen-Argentina
    2. Boita Camelia
    3. Moraru Daniela-Elena
    4. Diaconu Iulia-Beatrice
    5. Urziceanu Renata-Roxana
    6. Rusu Vasile
    7. Ştefan Monica-Purselia
    8. Bors Mircea
    9. Buzdugan Ioan
    10. Bejinariu Elena-Silvia

    14. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Targu Mures

    1. Milasan Mariana
    2. Brasoveanu Mircea
    3. Oace Viorel

    15. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploiesti

    1. Ghita Emil Mircea
    2. Petcu Nicolae
    3. Bucur Elena
    4. Popa Mihail
    5. Graure Gheorghe
    6. Garbea Gheorghe
    7. Muscalu Gheorghe
    8. Badescu Nicolae
    9. Anastasiu Ionel-Alexandru
    10. Veseliu Anca-Cristina
    11. Mihai Catalina-Maria
    12. Canache-Pacuretu Ion
    13. Doaga Mihai
    14. Petrosel Nicolae
    15. Dumitrache Mariana-Aurelia
    16. Iacob Constantin

    16. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timişoara

    1. Ivaniuc Mariana
    2. Pinteala Gheorghe
    3. Vandici-Dobra Simona-Mioara
    4. Matiut Alina-Simona
    5. Iordache Teodor
    6. Pirvu Marcela
    7. Vasile Viorel
    8. Ionescu Teodora-Corina

    17. Parchetul de pe lângă Curtea Militară de Apel

    1. Doana Vasile
    2. Covei Stelea
    3. Rusu Gheorghe
    4. Coteanu Nicolae
    5. Ionica Voicu
    6. Stoenica Titi
    7. Botos Ilie
    8. Siserman Viorel
    9. Mora Gavril
    10. Rotlender Adrian
    11. Moza Gheorghe
    12. Sampetru Marcel
    13. Vasilache Ion
    14. Toma George-Octavian
    15. Cojocariu Adrian

    E. Diploma "Meritul judiciar" clasa a V-a

    1. Parchetul de pe lângă Curtea Suprema de Justiţie

    1. Craznic Flavius-Cosmin
    2. Lupescu Octavian
    3. Ponta Victor-Viorel
    4. Stoica Viorica
    5. Hosu Elena-Giorgiana
    6. Şerban Alexandru
    7. Del-Cet Mario-Massimo
    8. Sutiman Liviu
    9. Molcut Iuliu
    10. Popescu Liviu
    11. Dragomir Florentina
    12. Lazar Raimonda-Elena
    13. Visan Marilena-Valentina
    14. Stanescu Mihai-Sorin
    15. Molcut Emilia-Elena
    16. Nedelcu Iuliana
    17. Dobrescu Izabella-Carmen
    18. Nita Mihaela
    19. Stircu Pompilia
    20. Joarza Camelia-Janina
    21. Stefanescu Silvia
    22. Botezatu Vali-Sonia
    23. Nedelescu Maria-Lucia
    24. Butnaru Lavinia-Elena
    25. Lupescu Cristina-Maria
    26. Dorde Oana-Luminita
    27. Zamfirescu Gabriel-Doru
    28. Grigorescu Nicoleta-Camelia
    29. Butnariu Ana
    30. Draganescu Liviu
    31. Balasoiu Carmen-Doinita
    32. Bradiceanu Simona
    33. Chereji Alexandru-Ioan
    34. Nistor Ovidiu-Catalin
    35. Ciuciulete Mircea-Cezar
    36. Marin Forica
    37. Camburi Catalin
    38. Cazanciuc Robert-Marius
    39. Campean Mariana
    40. Jercan Rodica-Niculina
    41. Cruceanu Aura
    42. Nitescu Dan-Alexandru
    43. Tomsa Liana
    44. Anghel Daniela
    45. Cornea Mariana
    46. Butnariu Elena

    2. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia

    1. Dinu Emilia
    2. Fulop Eugen
    3. Stroie Cosmin-Calin
    4. Fracea Anca-Mirela
    5. Vestemeanu Stanca-Ioana
    6. Muresan Ioan
    7. Pamfil Constantin-Mugurel
    8. Corodeanu Adela-Minodora
    9. Ivan Anca-Mihaela
    10. Constantin Daniela
    11. Suciu Ioan-Daniel
    12. Boer Liana
    13. Popa Ioan
    14. Bunea Mihaela-Ioana
    15. Irimie Ioan
    16. Lascu Laura-Codruta
    17. Stanila Cornel-Ioan
    18. Botoc Ioan
    19. Tatu Calin
    20. Apostu Florin-Nicusor
    21. Titian Dana
    22. Isaila Monica
    23. Aron Ioan-Marius
    24. Turcu Paraschiva
    25. Sebesan Viorica-Maria
    26. Sebesan Andrei-Vlăduţ
    27. Stratulat Simona-Septimia
    28. Stanculescu Bogdan-Ion
    29. Vestemean Ion
    30. Draia Sanda-Ionela
    31. Herban Dorel
    32. Nicodim Ioan
    33. Sofan Dumitru
    34. Povarna Victorita
    35. Velescu Adina-Carmen
    36. Vlad Sorina-Cecilia
    37. Pintea Cristina-Angela
    38. Cuza Ştefan
    39. Hodor Lucia-Elena
    40. Toma Valeria
    41. Kando Gabriela-Mirela
    42. Roman Darius
    43. Soica-Duma Cornelia-Camelia
    44. Breteanu Adina
    45. Capra Carmen-Maria
    46. Fechete Elena-Daniela
    47. Pastiu Nicolae
    48. Dobra-Sirb Anca-Elena
    49. Cioca Stelian-Ioan
    50. Simu Liliana

    3. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Pitesti

    1. Ionescu Ionela-Viorina
    2. Ioana Cornel
    3. Novac Rodica-Carolina
    4. Visan Florin-Daniel
    5. Focica Mihaela-Florina
    6. Iancu Ana-Maria
    7. Matache Sandu
    8. Zamfira Ana
    9. Lungu Nicoleta
    10. Dragomir Marieta-Nicoleta
    11. Dragut Iolanda-Nicoleta
    12. Radu Sevastian
    13. Olaru Mihaiela
    14. Dumitru Dumitru-Daniel
    15. Armbruster Judit-Liana
    16. Ghita Valeriu-Angel
    17. Dumbrava Dinu-Florin
    18. Blaga Nicolae
    19. Austrianu Margarit-Razvan
    20. Anghelescu Adriana
    21. Pelinescu Claudiu
    22. Magraon Nicorina
    23. Ungureanu Dan
    24. Stoica Gheorghe
    25. Dinu Rodica
    26. Fulga Marius
    27. Kiefer Otto
    28. Oprea Viorica
    29. Petcu Dorin
    30. Preoteasa Valentin
    31. Buduluca Cerasela-Mihaela
    32. Voinea Amalia-Nicoleta
    33. Lupu Daniela
    34. Pelinel Monica-Cristina
    35. Oltei Iuliana-Gabriela
    36. Caplea George-Dacian
    37. Dicu Marioara
    38. Smedescu Ion
    39. Dumitrascu Livia
    40. Popescu Petre-Nicolae
    41. Popescu Gheorghe
    42. Mirea Gheorghe
    43. Preda Constantin

    4. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacau

    1. Lichi Elena
    2. Venghiac Elena
    3. Sentes Ionel
    4. Munteanu Mihaela
    5. Magirescu Gina
    6. Iancu Vasile
    7. Ciocan Lacrameoara
    8. Bratu Violanda
    9. Iftode Mariana-Tereza
    10. Olaru Codruţ
    11. Petraru Carla
    12. Burca Gabriela
    13. Cojocariu Dragos-Cornel
    14. Craciun Ion
    15. Asavei Lidia
    16. Valcu Daniel-Marian
    17. Acsente Cristina-Carmen
    18. Brăila Georgel
    19. Bostan Teodoru
    20. Silvas Ionica
    21. Arsene Mihaela
    22. Ionascu Liviu-Nicolae
    23. Cautis Dorin
    24. Lavric Elena
    25. Horodniceanu Diana-Angelica
    26. Talmacel Ciprian-Leopold
    27. Calin Elena-Laura
    28. Cucos Camelia
    29. Neacsu Gabriela
    30. Talpau Cezar-Petronel
    31. Budai Mihai-Vlad

    5. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea

    1. Mascas Aurel
    2. Leuca Gheorghe
    3. Chirculescu Maria-Magdalena
    4. Farcas Gabriela-Ana
    5. Sigheartau Tiberiu
    6. Chirila Mihai-Dan
    7. Moca Demian
    8. Sferle Adrian-Ionel
    9. Popovici Victoria-Minodora
    10. Pantea Adrian-Constantin
    11. Valean Aurel Sebastian
    12. Naghi Ovidiu-Tudor
    13. Briscan Adrian-Virgil
    14. Creivean Nicolae-Lucian
    15. Birta Gabriela-Cristina
    16. Gaga Alina-Adriana
    17. Sabau Gligor-Ioan
    18. Ciuperger Marinela
    19. Mintas Alexandru-Gheorghe
    20. Bozgan Claudia-Ionela
    21. Pop Marinela
    22. Miclea Dumitru
    23. Tomsa Gheorghe
    24. Gerenyi Istvan-Peter
    25. Silaghi Ioan
    26. Tocaci Ioan
    27. Ciorba Adrian-Ovidiu-Simion
    28. Vidican Gheorghe

    6. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Suceava

    1. Iacob Nicoleta
    2. Arbureanu Liliana
    3. Dimbu Dumitru
    4. Toma Ionel
    5. Surdu Adrian-Marius
    6. Sofian Gheorghi
    7. Andries Gabriel
    8. Stanescu Lucian-Sorin
    9. Ailoae Luminita-Elena-Narcisa
    10. Bogus Constantin
    11. Onica Ioan
    12. Damu Viorel
    13. Cazac Marius-Vasile
    14. Lupu Doru-Florin
    15. Pata Gheorghe
    16. Iasinovschi Sorin-Eugen
    17. Irod Isabela-Irina
    18. Cocirla Elisabeta
    19. Strajer Dragalin
    20. Grigoras Monica
    21. Croitoriu Dumitru
    22. Porumb Vasile-Viorel
    23. Adochitei Radu-Cristian
    24. Palaghiu Cornelia
    25. Dretcanu Ancuta
    26. Smit Dorina
    27. Podovei Mirela
    28. Vartolomei Domnica

    7. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov

    1. Băncila Simona-Madalina
    2. Panaitescu Corina-Andreea
    3. Stoica Doru-Gabriel
    4. Juravschi Constantin
    5. Petrescu Camelia
    6. Neagu Creola
    7. Coman Luminita
    8. Sas Adrian-Ioan
    9. Teleky Lucretia
    10. Selaru Valentin-Horia
    11. Diaconu Ramona-Carmen
    12. Sulu Marius
    13. Cor Alexandru-Nicolae
    14. Dicu Razvan-Cosmin
    15. Dobrescu Cristina-Daniela
    16. Bica Alina-Mihaela
    17. Borcoman Catalin-Laurentiu
    18. Arama Ionel
    19. Scutea Gabriela
    20. Ichim Constantin-Cristian
    21. Gherta Constantin
    22. Toroiman Alen
    23. Lazar Ioan
    24. Ceapa Mihaela
    25. Comaniciu Anca
    26. Radutoiu Ioan-Florin
    27. Bokor-Toth Orsolya
    28. Baciu Adrian
    29. Vasilache Sorin-Sandel
    30. Creţu Codruta-Mariana
    31. Ciucu Ion
    32. Chindea Codruta-Simona

    8. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucureşti

    1. Ogarca Nelu
    2. Chirita Virginia
    3. Petrean Georgeta-Gabriela
    4. Raileanu Mircea-Dan
    5. Moraru Daniela-Laura
    6. Ricu Carmen-Simona
    7. Rădulescu Paula
    8. Burlacu Tereza
    9. Vintila Laurentiu
    10. Ciurea Angela-Elisabeta
    11. Dumitrache Daniela
    12. Ilie Raluca-Ana-Maria
    13. Litvin Mihaela-Maria
    14. Aciu Georgel
    15. Draghici Alina-Lavinia
    16. Palade Luminita
    17. Boeru Irina
    18. Sinc Alexandra-Mihaela
    19. Ciuca Viviana-Stefania
    20. Sutiman Camelia
    21. Dicu Adrian
    22. Ifrim Nicoleta
    23. Vraciu Mariean
    24. Popa Aurelia
    25. Dinu Elena-Aristita
    26. Iacob Marius-Constantin
    27. Ceh Laura-Felicia
    28. Gliga Carmen-Catalina
    29. Maxim Mihaiela
    30. Gavadia Emiliea-Elena
    31. Licu Dimitrie-Bogdan
    32. Minca Marinela
    33. Jurj Tudoran-Remus
    34. Badica Daniela-Eugenia
    35. Niculae Ioana-Nicoleta
    36. Lucan Florina
    37. Petrescu Iulia
    38. Visan Alin-Valentin
    39. Stoica Alina-Florentina
    40. Stoichitescu Daniela-Mihaela
    41. Macovei Alexandru-Catalin
    42. Oancea Dorinel
    43. Balasescu Maximilian-Ion
    44. Petrescu Adina
    45. Eftene Marinela
    46. Condoiu Justina
    47. Mihailiuc Alexandru
    48. Aldea Cristina
    49. Carp Marilena
    50. Trandabat Maria
    51. Cerbu Ioan-Viorel
    52. Sintion Marian-Rolf
    53. Chiciu Alexandru-Florin
    54. Voinescu Petre-Dragos
    55. Bendeac Iuliana
    56. Cimpoieru Camelia-Viviana
    57. Arsenie Mirela-Felicia
    58. Cozmaciuc Mihaela
    59. Tanasoiu Anca
    60. Gabura Sergiu
    61. Craciunescu Iulian
    62. Până Rares
    63. Bratu Stefania-Laura
    64. Mitranescu Dan-Mihail
    65. Mocanu Mihai
    66. Paun Eugen
    67. Muntean Maria-Cristina
    68. Rosca Ovidiu-Emanuel
    69. Paduraru Camelus
    70. Bulcu Ramona-Daniela
    71. Baloi Daniela
    72. Cismasiu Leontina
    73. Georgescu Cerasela
    74. Stoian Mirela-Andreia
    75. Gavadia Florentina
    76. Ulianov Lucian
    77. Ciolca Marinela-Iuliana
    78. Ureche Darius
    79. Nastase Ioana-Adina
    80. Popa-Badea Livia
    81. Crisu Ştefan
    82. Oana Emilia
    83. Girlea Ştefan
    84. Stoian Gheorghe
    85. Nedelcu Monica
    86. Avram Gheorghe
    87. Sandu Antoaneta-Elena
    88. Nutu Doina
    89. Lescae Hariton
    90. Ducă Paul
    91. Banescu Liliana
    92. Tirnacop Florin
    93. Mihalache Florin-Codruţ
    94. Moncea Mariana
    95. Dinca Mihaela-Cristina
    96. Alexe Nicolae
    97. Pata Daniel-Marius
    98. Balcan Constantin
    99. Iancu Margareta
    100. Brates Nela
    101. Vasile Canel
    102. Zaharia Carmen-Maria
    103. Voicu Florea
    104. Piscaru Anghel
    105. Nedelcuta Traian-Eduard
    106. Iorga Nicolae
    107. Voinea Victor
    108. Trifan Mihaela-Anca
    109. Tironeac Remus-Victor
    110. Mitroi Victor-Cristian
    111. Popescu Nicolae
    112. Rădoi Daniela
    113. Cuclea Ludovic
    114. Stinga Violeta
    115. Dumitrache Aurora

    9. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj

    1. Traistaru Violeta
    2. Pasca Radu-Mihai
    3. Tulus Doru-Florin
    4. Costea Daniela-Camelia
    5. Foitos Marius-Dan
    6. Marincean Anca-Gabriela
    7. Magyar Florin-Danut
    8. Deritei Daciana-Claudia
    9. Hosu Ştefan
    10. Fabian Gyula
    11. Maciuca-Prodan Dorina
    12. Dobrescu Sebastian-Ştefan
    13. Prunean Georgeta
    14. Kelemen Cristina-Ioana
    15. Botezan Virginia-Elena
    16. Iancu Gabriela
    17. Rosca Rozalia
    18. Ciceu Gabriel Alexandru
    19. Sabo Irina-Lucia
    20. Crisan Eugen-Gheorghe
    21. Secan Petru
    22. Koncz Arpad
    23. Raducanu Română-Mihaela
    24. Rubl Dacia
    25. Sutea Elena-Rodica
    26. Lumperdean Ioan-Florentin
    27. Sipos Diana-Luminita
    28. Nicolescu Emilian-Dragos
    29. Irimia Otilia-Dolores
    30. Dohotar Mirela
    31. Aruncutean Ionelia
    32. Baias Horatiu-Ovidiu
    33. Adomnicai Delia
    34. Perse Constantina-Lenuta
    35. Blajan Codruta
    36. Petran Ioan
    37. Borcuti Dana-Mirela
    38. Deac Florin
    39. Ardelean Ioan
    40. Ulici Ioan
    41. Couti Ioan-Crinel
    42. Mut Aurelia
    43. Bucur Anuta
    44. Antal Nicoleta
    45. Stana Pompilia-Dana
    46. Pop Elena
    47. Bologa Crin-Nicu
    48. Budusan Dan
    49. Balas Angela
    50. Frasineanu Vasile
    51. Bogdan Rodica
    52. Miclea Iuliu

    10. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanta

    1. Tutunaru Afrodita-Laura
    2. Andrei Niculae
    3. Bumbac Marta-Monica
    4. Bajdechi Tanase
    5. Vasilescu Alina-Livia
    6. Sadic Zafer
    7. Ştefan Gigi Valentin
    8. Fried Mioara
    9. Blendea Oana
    10. Tene Ioana
    11. Vutcovici Camelia-Manuela
    12. Belu Laura
    13. Sisman Beatrice-Silvia
    14. Petrescu Teodora
    15. Martin Valentina
    16. Puiu Zarafina
    17. Resmelita Anca-Beatrice
    18. Trandaf Marius
    19. Alexandru Gigel-Marian
    20. Popovici Gheorghe
    21. Bocaneala Daniela
    22. Axinte Maria
    23. Ciulei Severin
    24. Sarbu Vasile
    25. Grigoras Victor
    26. Niculache Luminita
    27. Olteanu Iuliana-Magdalena
    28. Matei Ionel
    29. Balaban Constantin

    11. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova

    1. Dragut Elisabeta
    2. Cerga Constantin
    3. Budiana Nicolae
    4. Mirea Valerica
    5. Sandu Ioana
    6. Ştefan Tudorel
    7. Scarlat Cristina
    8. Lica Magdalena
    9. Bonea Tena
    10. Jieanu Marin
    11. Dinculescu Claudiu-Mirel
    12. Stanta Doina
    13. Kelemen Robert
    14. Nichita Carmen
    15. Craciunescu Narcisa-Anca
    16. Niculeanu Eugen
    17. Rogoveanu Emilia
    18. Rădulescu Maria-Gabriela
    19. Cristea Adrian-Flavius
    20. Rogoveanu Marin
    21. Micu Cristinel
    22. Mota Gheorghe Emil
    23. Popescu Vasile
    24. Udroiu Vasile
    25. Volintiru Danut
    26. Bocsan Dumitru
    27. Gherghe Laura-Mihaela
    28. Ilie Lavinia-Mariana
    29. Pruna Ion
    30. Cirstea Cristian
    31. Constantinescu Gheorghe
    32. Oprea Cantemir-Stefanel
    33. Radescu Gheorghe-Mirel
    34. Ladaru Emil-Mihai
    35. Herciu Carmen-Constanta
    36. Dutu Maria
    37. Draga Costinel-Laurentiu
    38. Ionica Rozeta
    39. Aspra Adrian-Marcel
    40. Negrila Constantin-Claudiu
    41. Dragusin Gabriela-Laura
    42. Chirita Otilia
    43. Mat Emil
    44. Balan Samoilescu-Liviu
    45. Anuta Elena-Anca
    46. Bucura Felicia
    47. Dorcu Lavinia
    48. Turcin Claudiu-Daniel
    49. Badan Mihaela-Florina
    50. Oprea Liliana

    12. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galaţi

    1. Manea Tamara
    2. Capatana Valeriu
    3. Vasilache Ştefan
    4. Lenghel Gabriela
    5. Racovita Silvia
    6. Danaila Didina
    7. Negraia Emilia-Daniela
    8. Ciafalon Ion
    9. Hagiu Nicoleta
    10. Hahuie Fanica
    11. Luparu Carmen-Eugenia
    12. Bamboi Nuta Cezarina
    13. Enciu Marcel-Gabriel
    14. Chirila Niculaie
    15. Leau Sorin
    16. Iftode Corina
    17. Radulea Mihaela-Liliana
    18. Stegarescu Nicu
    19. Mihalache Cleopatra-Catalina
    20. Aghenitei Mihaela
    21. Sandu Elena-Adriana
    22. Ciuciumis Georgica
    23. Tudose Marin
    24. Punga Tudorel
    25. Ghihanis Neculai
    26. Stanescu Luminita-Georgeta
    27. Glont Mihail
    28. Tiganas Liviu-Iulian
    29. Tirlea Florin-Cristinel
    30. Barsan Victoria
    31. Peicu Daniela
    32. Adam Adrian-Catalin
    33. Soare Tamara
    34. Ciolan Costica
    35. Ifrim Marinel
    36. Homoceanu Lucian

    13. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi

    1. Spaiuc Gheorghe
    2. Agafitei Catalina-Valentina
    3. Ispir Iulian
    4. Ispir Daniela
    5. Calin Sorin-Mihail
    6. Ticau Daniel
    7. Moisescu Radu-Eugen
    8. Eva Emilian
    9. Carabulea Iulian
    10. Pascal Nelica-Carmina
    11. Merisescu Elena-Luminita
    12. Beceru Liviu
    13. Avadanei Vasile
    14. Marian Ioan
    15. Ciobanu Ghenadie
    16. Postica Viorel
    17. Oancea Irene
    18. Cojocariu Carmen-Aurora
    19. Deciu Liliana
    20. Baltag Nina
    21. Parlog Gigel
    22. Palie Antonela
    23. Costescu Sorin
    24. Brojban Mircea-Wili
    25. Aionitoaie Elena-Gabriela
    26. Iosipescu Mihaela-Larisa
    27. Danis Ionel

    14. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Targu Mures

    1. Cecalacean Manuela
    2. Drasovean Simona-Camelia
    3. Curca Elena
    4. Radu Cristina-Lucretia
    5. Cimpian Liliana-Carmen
    6. Moldovan Petru-Viorel
    7. Ardelean Aurelian-Ioan
    8. Maris Maria
    9. Costea Vasile
    10. Oltean Daniel-Nicolae
    11. Aldea Virgil-Horatiu
    12. Ghitu Gabriela
    13. Damian Dan
    14. Borda Lucia-Elena
    15. Salontai Gabriel
    16. Varga Maria
    17. Lazar Alin-Silviu
    18. Bartok Irina
    19. Cristea Moisa
    20. Boariu Mirela-Gabriela
    21. Dobrica Adriana-Liliana
    22. Rascanu Cristina
    23. Erdos Andrei
    24. Majeczki Izabella

    15. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Ploiesti

    1. Dinca Daniela
    2. Tanase Mihaela
    3. Ghita Stelian
    4. Nitu Silvia
    5. Sorii Nicolae
    6. Stasie Eduard-Cristin
    7. Costea Viorica
    8. Matei Liviu
    9. Pipoi-Ionescu Cristina-Monica
    10. Nitu Tiberiu-Mihail
    11. Mangiurea Gabriel
    12. Dumitrache Constantin
    13. Ghita Daniel
    14. Deaconu Giluela
    15. Ionescu Smaranda Virginia
    16. Iosifescu Otilia-Valeria
    17. Ciubuca Antonela-Alis
    18. Mastragociu Vasile
    19. Burlacu Mircea
    20. Vaduvan Iulian-Costin
    21. Dumitrescu Constantin-Claudiu
    22. Tudose Mihai
    23. Vlaicu Joita
    24. Vlaicu Lucretia
    25. Raileanu Elena-Cerasela
    26. Maftei Daniela
    27. Danielescu Dorina
    28. Vijiiac Gabriela
    29. Marin Nicolae
    30. Rădulescu Dorin-Paul
    31. Cocor Nina-Corina
    32. Mihaila Nicolae Adelin
    33. Dutoiu Gheorghe
    34. Radu Florin-Catalin
    35. Pirvan Petre
    36. Filip Mihaela Gabriela
    37. Rosca-Caloenescu Costache

    16. Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timişoara

    1. Nastasiu Calin-Ciprian
    2. Zamfir Florea
    3. Muntean Florian
    4. Hurdu Maria
    5. Brasoveanu Ion
    6. Sandor Mihai
    7. Floroiu Carmen-Aristita
    8. Papici Lucian-Gheorghe
    9. Sandu Antonio-Buzau
    10. Cioran Mihaela-Silvia
    11. Crupoveatchin Dan
    12. Speriusi Vlad-Vasile
    13. Schiffbeck Tamas
    14. Preda Carmen-Alina
    15. Zamfirescu Liliana
    16. Popeti Adrian
    17. Pop Monica-Ana
    18. Dragan Gabriela
    19. Subtire Adam
    20. Cornean Dumitru
    21. Ursulescu Dorel
    22. Popescu Constantin-Florinel
    23. Zuh Cristina-Diana
    24. Marcov Miliana
    25. Zamfirescu Ciprian-Calin
    26. Gradinaru Ricuta-Adriana
    27. Neculcea Marius
    28. Kovacs Veronica
    29. Roman Florin-Traienut
    30. Dan Ilarie-Adinel
    31. Ilie-Rolea Denise-Diana
    32. Tudor Silvia
    33. Hosu Calin-George
    34. Diaconescu Bogdan-Alexandru
    35. Rosca-Ianota Claudia-Antoanella
    36. Babutau Florica
    37. Miron Codrin-Horatiu
    38. Pelea Mircea
    39. Demsorean Gheorghe
    40. Homescu Victor-Florin
    41. Giura Victor
    42. Dinu Valentina
    43. Guler Luminita-Simona
    44. Per Gheorghe
    45. Danciu Daciana-Bianca
    46. Balaban Geta
    47. Teaca Ion
    48. Iancu Laura-Gabriela
    49. Ursu Dan-Aurelian
    50. Pasere Cosmin-Ovidiu
    51. Aninoiu Maria
    52. Chersa Sebastian-Bobi
    53. Chersa Ileana-Florentina
    54. Brancovan Sofia
    55. Andres Mircea-Ioan

    17. Parchetul de pe lângă Curtea Militară de Apel

    1. Lupulescu Nicolae
    2. Mihai Nitu Daniel
    3. Dinu Dumitru
    4. Lazar Marian
    5. Ciobanu Nelu
    6. Olteanu Marius
    7. Stoica Marian
    8. Tudor Marian
    9. Moraru Traian
    10. Opris Octavian
    11. Nicolau Adrian-Nicolau
    12. Chirita Ionel
    13. Truica Paul
    14. Scarpet Vasile
    15. Petraru Constantin
    16. Barbu Silviu-Gabriel
    17. Popa Valentin-Aristotel
    18. Vaetisi Marian
    19. Gales Aurel
    20. Negulescu Mircea
    21. Istrate Virgiliu-Marian
    22. Chirila-Macovei Vasile-Catrinel
    23. Rotariu Irinel
    24. Chindea Lucian
    25. Vartic Marius-Catalin
    26. Borca Remus-Codruţ
    27. Petrovan Nicolae

                                ------------

Comentarii Act

Nu sunt comentarii momentan.

Posteaza pe retele sociale

Pentru a posta un comentariu trebuie sa va autentificati


Daca nu aveti inca un cont si vreti sa va inregistrati dati click aici



(click aici pentru a vedea toate aplicatiile CTCE)






Parteneri:

Contact

Bd. Decebal, nr. 32
Piatra Neamt
Romania
0233-211.020 , 218.110, 210.290, 210.291
0233.206.575

Contact Me

Urmariti-ne pe

Facebook